Sony Xperia L

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Sony Xperia L

Re: Sony Xperia L

przez Hans » 19 sie 2014 20:23

dobra, spróbuję to zrobić, dzięki.
A ile może kosztować wymiana tego ekranu ?

Re: Sony Xperia L

przez Hans » 19 sie 2014 09:18

Witaj,

to co mówisz wskazuje na jakieś uszkodzenie pamięci, na której przechowujesz zdjęcia/muzykę - kiedy jest zapisywana po prostu się kaszani. Te zdjęcia i muzykę masz na karcie microSD? Może spróbuj zapisać na pamięć wewnętrzną smartfona i wtedy sprawdź. Jak nie pomoże - gwarancja. A co do zbitego ekranu to niestety zapomnij, gwarancja Ci tego nie pokryje.

Sony Xperia L

przez Mr.Kruzo » 18 sie 2014 15:04

Witam
posiadam telefon Sony Xperia L, mam z nim małe problemy, mianowicie gdy robię zdjęcia wszystko jest ok, ale gdy chce je później obejrzeć to się jakby psuły ( pół zdjęcia jest normalne, a druga połowa jest np szara, albo są kolorowe paski). Jak to rozwiązać ?
Drugim problemem jest odtwarzanie muzyki. Gdy słucham z podłączonymi słuchawkami niektóre piosenki odtwarzane są przez ok. 30 sekund i są przełączane na inne. O co chodzi ? Jaka to naprawić ?
I ostatnie już pytanie: czy gwarancja przy tym telefonie obejmuje zbity wyświetlacz ? Jak to nie to ile kosztowałby jego wymiana w serwisie sony ?

PS. wszystkie te usterki pojawiły się już przed upadkiem i zbiciem się szybki.

Góra

cron