Aparat Xperia L

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Aparat Xperia L

Re: Aparta Xperia L

przez Marvi » 30 wrz 2014 07:35

No to faktycznie lipa, ale masz nauczkę na przyszłość - nie wierzyć marketingowemu bełkotowi ze stron producentów, bo daleko się na tym nie zajedzie. Flesz ogólnie w smartfonach to lipa, działa tylko na bardzo małe odległości, najlepiej go wyłączać jak robisz jakieś większe przestrzenie w słabym świetle. Spróbuj też zaktualizować firmware, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś - a nóż coś poprawi.

Re: Aparta Xperia L

przez Mr.Kruzo » 29 wrz 2014 19:29

informacja że ten smartfon robi świetne zdjęcia jest przy opisie tego modelu na stronie sony, HDR już mam, wcale lepszych zdjęć nie robi, nawet bym powiedział że gorsze...
a z lampą to jest tak że jest zjebana najbardziej jak się tylko da, gdy zaczyna się ściemniać na dworze to zdjęcia są czarne, niekiedy jak się jakoś śmiesznie te światło odbije to są białe (i to jak się uda zrobić zdjęcie z tą lampą bo jeszcze często jak robię zdjecia w nocy to jest tak że ona się włączy zdąży już zgasnąć i dopiero się zdjęcie zapisze.. oczywiście czarne)

Re: Aparta Xperia L

przez Garfield » 29 wrz 2014 16:54

Witaj,

ktoś wprowadził Cię w błąd, bo Xperia L to nie jest smartfon do robienia zdjęć, bo te faktycznie wychodzą na nim przeciętnie. Opcji HDR musisz poszukać w ustawieniach, w panelu robienia zdjęcia. Tam powinna być odpowiednia ikonka do tego. Lampę błyskową też możesz wyłączyć jak chcesz.

Aparat Xperia L

przez Mr.Kruzo » 29 wrz 2014 16:15

Witam ponownie :D
Xperia L to podobno smartfon do robienia zdjęć. Gdy ja robię zdjęcia to wcale takiej zachwycającej jakości nie są.
W nocy zdjęcia się zrobić nie da, najpierw włącza się lampa później lampa gaśnie i dopiero robi się zdjęcie...
I jeszcze jedno, jak włączyć funkcję hdr ?

Góra

cron