Kredyt na mieszkanie przy złym biku

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Kredyt na mieszkanie przy złym biku

Re: Kredyt na mieszkanie przy złym biku

przez Czikiczka » 06 cze 2018 11:56

Bardzo dziwna sytuacja, ja zwykle kiedy tak mam to idę do spcjalisty

Re: Kredyt na mieszkanie przy złym biku

przez empos » 20 maja 2018 20:59

Przede wszystkim trzeba pójść do banku i rozmawiać i wyjaśnić sytuację. W banku Raiffeisen można dostać kredyt mieszkaniowy i spłacać nawet przez 30 lat. Fajne jest to, że 2 razy w roku można obniżyć raty o połowę a raz wcale nie płacić.

Re: Kredyt na mieszkanie przy złym biku

przez Julian989 » 27 kwi 2018 01:48

Ja moge polecić extraportfel,bo już jestem z nimi ponad rok i zawsze można na nich polegać. Czy to mniejszy remont czy to pożyczka na samochód - ich kwoty a także terminy spłat są zadowalające. https://www.extraportfel.pl/

sprawdź swój BIK

przez Emilka » 27 mar 2018 09:52

Swój status kredytobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej, można sprawdzić w parę minut poprzez tę stronę - http://rankingkont.org/jak-sprawdzic-bik/ Lepiej to zrobić przed decyzją o składaniu wniosku pożyczkowego, wtedy będziemy mieć pewność, że żadna instytucja go nie odrzuci.

Re: Kredyt na mieszkanie przy złym biku

przez mirek20 » 25 sty 2016 09:46

Nie macie takich złych zarobków. Z drugiej strony ten zły bik jest w stanie przekreślić wszystko. Obecnie banki nie są tak chętne w udzielaniu kredytów jak na przykład kilka lat temu. Możecie miec przez to spore problemy. Najlepiej byłoby założyć temat nie tutaj ale na forum o kredytach mieszkaniowych, na przykłąd:
http://www.forum-kredytowe.pl/f125/
Są tam doradcy od takich spraw oraz mogliby Wam tam odpisać czy macie jakieś szanse na kredyt czy raczej nie macie się o co starać....

Kredyt na mieszkanie przy złym biku

przez astor33 » 24 sty 2016 09:55

Sytuacja wygląda tak : mam złą historię w bik. Żona nigdy nic nie brała więc nie ma tam nic. Te moje zaległości były zrobione przed ślubem. Spłacone. Zaległości powyżej 60 dni. Potrzebujemy jakieś 80 tysięcy na mIeszkanie ( pod jego zastaw - chyba jest taka możliwość?). Mamy wkład własny jakieś 80-90 tysięcy. Najlepiej gdyby w grę weszło Mdm. Jakieś pomysły? Bo w banku raczej nawet nie będą chcieli gadać , odrzuci mnie system? Jakieś porady gdzie taki kredyt? Zadłużenia spłacone niedawno. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Zarobki z żoną w okolicach 80 tysięcy brutto rocznie. Gdzie się udać w takiej sytuacji?

Góra

cron