Rozwój w pracy

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Rozwój w pracy

Re: Rozwój w pracy

przez pazpaulina » 09 sie 2019 12:15

W kwestii rozwoju w pracy, polecam portal https://forstaff.pl/ pozwalający na wyszukiwanie noclegów pracowniczych w różnych lokalizacjach. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku chęci wyjazdu na kilkudniowe szkolenia, poza miastem pracy.

Re: Rozwój w pracy

przez Anita » 22 maja 2019 11:02

Witam,

Orientujecie się może jak wygląda współpraca z https://www.progres.edu.pl/ ? Chodzi przede wszystkim o to, jak sami ów szkołę odbieracie z własnego doświadczenia.

Re: Rozwój w pracy

przez proKlementyna » 23 sty 2018 13:06

Dużo pracodawców liczy na to, że pracownicy sami będą szukać sobie szkoleń i jeszcze sami je opłacać. Niestety taka jest prawda, może nie we wszystkich przypadkach, ale w większość. Często nawet jest tak, ze potem pracodawcy nie pozwalają wykorzystać zdobytej wiedzy w normalnej pracy. Niestety najczęstsze takie sytuacje są w pracy w kulturze. Sprowadza się to do tego, że pracownicy szkolą się właściwe dla własnej satysfakcji.

Re: Rozwój w pracy

przez kluster » 21 gru 2017 10:53

U mnie w firmie jest kurs językowy, mamy dwie grupy: angielski i hiszpański. Czasem są jakieś konferencje, ale ostatnia, na której byłam, raczej średnio mi się podobała. Dlatego sama szukam w internecie wartościowych artykułów. Mam przeznaczone codziennie pół godziny w domu na to. Polecam! Tylko zwracajcie uwagę na jakość, ja wolę ze sprawdzonych stron artykuły, np. Erif i teksty takie jak ten https://erif.pl/baza-wiedzy/zatory-plat ... biorstwie/

Góra

cron