Trip życia

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Trip życia

Re: Trip życia

przez proKlementyna » 07 lut 2018 08:22

Właściwie w naszym okresie jesienno-zimowym najlepiej jechać do Australii, bo wtedy jest tam pora sucha i można liczyć nie tylko na ładna, słoneczna pogodę, ale również na bardzo wysokie temperatury.

Re: Trip życia

przez karnister » 25 sty 2018 09:15

Zgadzam się z przedmówcą. Byłem teraz z dziewczyną na Sri Lance, mieliśmy tylko bilety lotnicze. Wynajęliśmy skutery i codziennie jeździliśmy do innych miejscowości gdzie bez trudu można było wyhaczyć promocyjne oferty noclegowe. To był zdecydowanie trip życia i świetna przygoda jakiej nie przeżyjesz jak pojedziesz z biura podróży.

Re: Trip życia

przez proKlementyna » 11 sty 2018 10:10

Tripy życia najlepiej organizuje się na własna rękę, dodatkowo jak ktoś jest odważny to może szarpnąć się na wycieczkę autostopem. Takie podróże dużo uczą, ale trzeba pamiętać, żeby zachować ostrożność.

Trip życia

przez Zeflenirej » 10 sty 2018 10:40

Cześć wszystkim! Czy mieliście kiedykolwiek jakąś interesującą wyprawę w świat? Może to być wyprawa wakacyjna :) ja się przygotowuje do wyjazdu na Jamajkę poprzez http://www.um24.pl/all-inclusive/jamajka - co o tym myślicie? :)

Góra

cron