Wybór studiów

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Wybór studiów

Re: Wybór studiów

przez anabel » 05 mar 2020 16:32

Biotechnologia to przyszłościowy kierunek

Re: Wybór studiów

przez Ewela90 » 28 lut 2020 09:05

Połączenie studiów i pracy z pewnością wymaga doskonałej organizacji czasu i samodyscypliny, ale na pewno jest to możliwe. Tym bardziej, że wiele firm docenia pracowników, którzy są w stanie pogodzić obowiązki zawodowe i jednocześnie podnosić swoje kwalifikacje. Znam to z autopsji, bo niedawno rozpoczęłam naukę na specjalności Business Marketing Management https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/zarzadzanie/business-marketing-management. Mój szef również uznał to za dobrą decyzję i mogę liczyć na wyrozumiałość i wsparcie, bo dzięki zdobytej tam wiedzy, będę mogła przyczynić się do rozwoju firmy

Re: Wybór studiów

przez Marlena444 » 09 lis 2019 18:39

Myślę, że można pogodzić studia i pracę. Według mnie jednak istotne jest to, aby była to praca związana z wybraną ścieżką kształcenia. Dzięki temu możemy jednocześnie pozyskiwać wiedzę, jak również zdobywać cenne doświadczenie. Jeśli chodzi natomiast o kierunek studiów, jaki mogłabym polecić to według mnie doskonałe perspektywy daje Bezpieczeństwo wewnętrzne ze specjalnością Kryminologia i kryminalistyka - https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... nalistyka/ . Zawsze pasjonowała mnie ta dziedzina. :D

Re: Wybór studiów

przez Lena » 09 sie 2019 05:53

U mnie podobnie. Też po magisterce musiałam szybką zacząć jakąś pracę. Również mam grafik zmianowy, więc nie jest łatwo. Chciałam się jednak doszkolić mimo to i zaczęłam szukać w internecie różnych możliwości. Znalazłam świetną ofertę studiów podyplomowych na wwszip https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/większość kierunków możesz studiować przez internet! Po prostu rewelacja! Sprawdź sobie koniecznie ich ofertę.

Re: Wybór studiów

przez Doris » 08 sie 2019 23:21

Ja bardzo chciałabym pójść na studia, ale pracuję. Mam różne zmiany także w weekendy. Nie dałabym rady tego pogodzić niestety :(

Re: Wybór studiów

przez suzzi » 01 sie 2019 14:40

Studia są naprawdę potrzebne, nieprawdaż? Nic nie wniesie tyle obszernej wiedzy co dobre studia. Ja już też znalazłam idealne dla siebie. Dokładniej zainteresował mnie kierunek: psychologia w biznesie http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/stud ... enedzerska . Które daje obszerne możliwości zawodowe.

Re: Wybór studiów

przez proKlementyna » 10 kwi 2018 08:13

Czasem się to uda, a czasem nie. Np. studia zaoczne plus praca wydaja się być fajną opcją, ale są jednak trochę męczące. Niektórzy oczywiście nie mają opcji studiowania stacjonarnego. Ja sama testowałam obydwie metody i przyznam, że fajnie jest sobie beztrosko studiować dziennie jeśli rodzice dają na to pieniążki, ale tak na prawdę ta druga opcja pokazuje jakie jest realne życie.

Wybór studiów

przez Trevor » 22 gru 2017 00:14

Co sądzicie o łączeniu studiów z pracą? Niby pytanie oczywiste, ale nadzwyczaj spotykam się z opinią, że na studiach powinno się poświęcić czas nauce. Moim zdaniem pracowanie podczas studiów to bardzo dobre rozwiązanie. Wiadomo, że studiując nie będziemy pracować na cały etat, ale zdobywanie chociaż najmniejszego doświadczenia na pewno zaprocentuje nam w przyszłości. Mi było mało studiowania i wybrałem się na studia podyplomowa ;) Polecam spojrzeć sobie na studia sprzedaż, a także na nowy kierunek dotyczący studiów z kryminologii, który obecnie wydaje sie szczególnie interesujący biorąc pod uwagę stabilizację zatrudnienia w tych służbach policyjnych http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/kryminologia-i-kryminalistyka. Wybrałem kierunek, który na pewno mi się przyda, więc nawet nie zastanawiam się czy to była słuszna decyzja. Rozumiem, że nie każdego może interesować sprzedaż i takie tematy, ale zawsze można zajrzeć na wsb.pl żeby zobaczyć inne propozycje z oferty. Wyznaję zasadę, że człowiek uczy się całe życie, więc takie dokształcanie się może przynieść tylko i wyłącznie korzyści.

Góra