Jak działa MultiTasking?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Jak działa MultiTasking?

Re: Jak działa MultiTasking?

przez Pantsoffski » 27 sty 2012 15:38

Nie wiem w ogóle, po co się kłopoczesz zamykaniem programów. Apple ma odpowiednie algorytmy, które pozwalają na zamykanie programów - kiedy brakuje pamięci. Po prostu korzystaj z systemu, a on zadba o siebie raczej sam.

Jak działa MultiTasking? iOS trzyma tyle odpalonych programów, na ile mu starcza pamięci - jeśli chcesz z jakiegoś skorzystać, to po prostu do niego przechodzisz, zachowując przy tym aktualny jego stan. Jak Apple stwierdzi, że potrzebuje pamięci na kolejny program - to po prostu jakiś zamknie, z którego już nie korzystasz.

Jak działa MultiTasking?

przez Mariusz » 27 sty 2012 14:56

Witam, jestem bardzo ciekawy, jak tak naprawdę działa MultiTasking w iPhone 4? Wszystkie programy, jakie odpalam - są umieszczane w pasku aplikacji uruchomionych. Dziwi mnie tylko, że na tym pasku znajdują się nawet te aplikacje, których nie używam. Macie jakąś wskazówke, w jaki sposób zamykać aplikację, aby nie zostawała ona w pamięci?

Góra

cron