Jakie aplikacje do nawigacji na tablet?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Jakie aplikacje do nawigacji na tablet?

Re: Jakie aplikacje do nawigacji na tablet?

przez tritimi » 03 mar 2015 18:35

Astim kiedyś wypuścił fajny dokładny system nawigacji w app leczy chyba go ściągnęli nie wiadomo dlaczego.

Re: Jakie aplikacje do nawigacji na tablet?

przez lenczyk9 » 19 sie 2014 14:49

Nie ma w sumie jednego tylko programu, który obsługiwałby wszystko to na czym Ci zależy. Ale na tablecie możesz sobie zainstalować kilka aplikacji, które w tym zakresie powinny Cię zadowolić.
Sam aktualnie korzystam z tych apek:
yanosik - interaktywna mapa radarów i nawigacja ( wszystko w jednym). Jest bardzo skuteczna, no czasami zdarzają jej się jakieś błedy jednak nie są to duże błędy
e-podróżnik - dobra aplikacja pozwalająca zaplanowac sobie podróże komunikacją miejską. Jest takich programów bardzo wiele ale ten na moje oko jest najbardziej udany
Szlaki w górach - moja ulubiona ponieważ uwielbiam chodzić po różnych szlakach, w tym roku bylem już kilka razy i warto jest skorzystać.
Zresztą tutaj: yourapps.info/aplikacje-na-tablet masz recenzje wszystkich tych apek. Nie wiem - może znajdziesz jeszcze coś innego co Cię akurat zainteresuje.

Jakie aplikacje do nawigacji na tablet?

przez belka » 19 sie 2014 05:15

Czy znacie jakieś interesujące aplikacje, dedykowane na tablet do nawigacji? Ale nie tylko samochodowej, ale również po górach czy szlakach turystycznych... Tak aby się nie zgubić w obcym terenie :)

Góra

cron