Monolog wewnętrzny

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Monolog wewnętrzny

Re: Monolog wewnętrzny

przez Karl » 06 sty 2015 13:48

Witaj,

zadałaś bardzo dobre pytanie :) Według mnie powinnaś go sprzedać tak, jak jest - czyli na dopalaczach, ale oczywiście wyczyszczonego z Twoich danych. Naturalnie napisz o wszystkim w ogłoszeniu. Podaj też informację, że w razie prośby możesz go przywrócić do stanu fabrycznego - oryginalnego softu. Jak chcesz zaszaleć to możesz nawet nagrać i wrzucić do ogłoszenia film, pokazujący, jak Twoje cudo działa. To na pewno nie zaszkodzi a może zdecydowanie pomóc.

Monolog wewnętrzny

przez smallyeti » 05 sty 2015 20:58

Witam :)
Jestem posiadaczką Samsunga Galaxy Y GT-S5360 (Young). Otóż ten telefon do najznamienitszych nie należy, więc postanowiłam w nim poszperać. Zrootowałam, odinstalowałam niepotrzebne aplikacje, spartycjowałam kartę pamięci i pewną część przeznaczyłam dla nowych aplikacji, które przeniosłam na kartę pamięci. Zainstalowałam launcher Aviate. Telefon wygląda niepozornie, ale tchnęłam w niego życie, da się grać, można mieć zainstalowane więcej niż kilka aplikacji (jaki ja miałam dylemat wcześniej: messenger czy skype), prezentuje się dużo lepiej niż oryginalnie. Jednak używam go już od dwóch lat, chciałabym się przenieść na coś innego.
I tu jest pytanie:
sprzedać go takim, jaki jest teraz, mam na myśli odrobinę zboostowany, i uświadamiać potencjalnego klienta jak wycisnąć z niego więcej?
czy czy wrócić wszystko do ustawień fabrycznych, wgrać odinem system, który był od początku? Śladu by nie było po tym, że cokolwiek z tym telefonem robiłam.

Proszę o małą pomoc, niby nie jest to wielki dylemat, ale jest. :)

Góra

cron