[I9000][JB]Testował ktoś Jelly Bean na Galaxy S?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: [I9000][JB]Testował ktoś Jelly Bean na Galaxy S?

Re: [I9000][JB]Testował ktoś Jelly Bean na Galaxy S?

przez Gryps » 03 sie 2012 13:35

Ja czekam aż AOKP coś stworzy. Teraz są to niestety jeszcze same alfy z niedziałającymi ustawieniami. Największą bolączką dla mnie jest fakt, że na Jelly Bean nie działa Automapa (która jest mi potrzebna na wyjazd na wakacje). Jak wrócę to zaraz instaluję Jelly Bean - mam nadzieję, że za parę tygodni będzie już całkiem dobrze dopracowany.

Re: [I9000][JB]Testował ktoś Jelly Bean na Galaxy S?

przez SmartFan » 17 lip 2012 21:50

Tak w zasadzie to zbyt wielkiego wyboru nie ma - bo jedyny słuszny ROM to "CyanogenMod 10 for Samsung Galaxy S". Możesz go pobrać np. tutaj: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1778526

Ja tego ROMu używam już kilka dni i sobie go chwalę, nie ma drenażu baterii, Galaxy S działa wyśmienicie - a interfejs marzenie. Ciekawa sprawa w sumie bo to dopiero wersja alfa - wolę się nie domyślać, jak będzie działać wersja finalna :o

[I9000][JB]Testował ktoś Jelly Bean na Galaxy S?

przez Lolas » 17 lip 2012 14:11

Witam,
czy ktoś z forumowiczów testował już Jelly Bean na Samsungu Galaxy S? Ostatnio jest tego cały wysyp na XDA - podobno działają dobrze. Ja jednak należę do osób, które się trochę boją instalować takie nieznane ROMy - proszę więc o opinię, czy warto instalować Jelly Bean na SGS a jeśli tak, to który ROM konkretnie?

Góra

cron