Wygrana w lotto - co byście zrobili z pieniędzmi?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Wygrana w lotto - co byście zrobili z pieniędzmi?

Re: Wygrana w lotto - co byście zrobili z pieniędzmi?

przez X-fihter » 29 sty 2020 12:07

Świetna gra dla dziecka, aby zrozumieć wszystkie podstawy fizyki i elektrotechniki. Tymczasem ojcowie mogą grać bardziej poważne gry na pieniądze. Wybierz bukmachera dla https://www.mightytips.com/pl/darmowe-typy-bukmacherskie/pilki-noznej-jutrzejsze i postaw zakład, który oferują eksperci. Najważniejsze jest to, że cała zawartość witryny jest całkowicie darmowa. Możesz natychmiast porównać współczynniki dla tego samego wydarzenia od różnych bukmacherów - to oszczędza dużo czasu.

Re: Wygrana w lotto - co byście zrobili z pieniędzmi?

przez mikka » 15 lis 2019 21:49

Kupiłabym piękny kawał ziemi i stworzyła przytulisko dla zwierząt. Resztę zainwestowałabym, żeby mieć z czego je utrzymać.

Re: Wygrana w lotto - co byście zrobili z pieniędzmi?

przez marzyciel » 28 paź 2019 16:14

Ja kupiłbym działkę i wybudowałbym dom. Średniej wielkości z garażem i balkonem zainwestowałbym także w jakieś ekologiczne ogrzewanie. Oprócz tego jakiś ładny ogród z altanką i miejscem na grilla.

Re: Wygrana w lotto - co byście zrobili z pieniędzmi?

przez Jenot » 16 kwi 2015 10:43

karolex napisał(a):Załóżmy, że trafiacie 6 w totka. Wygrywacie 20 mln złotych. Co robicie z wygraną? Inwestujecie, wydajecie wszystko na raz? Dzielicie się z kimś :) ?Tak się mówi ,że człowiek będzie inwestował a zwykle kasa się rozchodzi i nie wiadomo gdzie.... Czy wiesz,ze większość osób, którzy wygrali w totka już kilka lat po wygranej nie ma nic?
I jeszcze tonie w długach?
Tutaj jest cały topik chłopaka, który jako młody gówniarz wygrał w lotto. Wyszumiał się imprezy, kumple , drogie samochody i dziewczyny .Obecnie ma kilkadziesiąć tysięcy długów. I sobie pluje w brodę jaki to on był głupi.
http://www.forum-kredytowe.pl/f142/szostka-w-lotto-przestroga-84836.html

Patrząc się na moich znajomych to chyba większość typków właśnie tak by zrobiła.

Wygrana w lotto - co byście zrobili z pieniędzmi?

przez karolex » 16 kwi 2015 05:44

Załóżmy, że trafiacie 6 w totka. Wygrywacie 20 mln złotych. Co robicie z wygraną? Inwestujecie, wydajecie wszystko na raz? Dzielicie się z kimś :) ?

Góra

cron