Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

Re: Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

przez Miras » 08 gru 2011 08:22

Też twierdzę, że RAZR robi przyzwoite zdjęcia, tak jak pisze Michał - jedynie gorsze w słabszym oświetleniu, chociaż niektórym może to robić znaczną różnicę.

Re: Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

przez michał » 08 gru 2011 02:43

a gadacie bzdury tam gorsze mam motke i mam samsunga i wcale tak to nie jest motka robi troszkę gorsze zdjęcia przy słabym świetle ale za to nadrabia lepszym nagrywaniem jak by ktoś chciał się doradzić mój numer gg 9888802

Re: Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

przez Ykk » 06 gru 2011 15:21

RAZR też dostanie Ice Cream Sandwich, a pod względem wyglądu - bije na głowę Galaxy Nexus. Jedyna "wada" RAZR w tym przypadku to kiepski support Motoroli - nie wiadomo przecież, kiedy Motka raczy wydać upgrade dla europejskiego RAZR. Na Galaxy Nexus wszystkie łatki będziesz mieć na bieżąco, a pewnie i nową wersję systemu - też kiedyś dostanie. Nexus ma fajny ekran HD, także ja osobiście brałbym Nexusa :)

Re: Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

przez Fred » 28 lis 2011 10:35

Marduk napisał(a):Pomóżcie mi proszę w wyborze - nie wiem zupełnie na co się zdecydować, czy na RAZR, czy na Galaxy Nexus. RAZR podoba mi się szczególnie pod względem designu, wadą jest to, że ma Gingerbread a nie Ice Cream Sandwich. Galaxy Nexus ma ICS, lepszy ekran - ale design mi nie pasi :x Co doradzacie?


Motka, chociaż ma niby więcej MP w kamerce - to i tak robi gorsze zdjęcia i kręci mizerniejsze filmy nawet od Galaxy S II. Galaxy Nexus robi świetne filmy i zdjęcia, ma ekran HD i system ICS. Motka może i fajnie wygląda, ale jest podobno troszkę za duża i niektórzy uważają, że dziwnie wygląda.

Motorola RAZR czy Samsung Galaxy Nexus?

przez Marduk » 28 lis 2011 08:15

Pomóżcie mi proszę w wyborze - nie wiem zupełnie na co się zdecydować, czy na RAZR, czy na Galaxy Nexus. RAZR podoba mi się szczególnie pod względem designu, wadą jest to, że ma Gingerbread a nie Ice Cream Sandwich. Galaxy Nexus ma ICS, lepszy ekran - ale design mi nie pasi :x Co doradzacie?

Góra