Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

Re: Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

przez Grzybek » 03 sty 2012 15:58

Mordek napisał(a):Daj sobie spokój z produktami Apple - nie dość, że straszna drożyzna, to nic więcej nie potrafią niż inne. Android bije Apple na głowę pod prawie każdym względem, a w szczególności ceną. Każdy znajdzie coś dla siebie. Moja rada - bierz S II.

Puknij się w głowę, przecież Apple ma o wiele więcej do zaoferowania, niż Android. iOS przy dużo gorszych konfiguracjach sprzętowych - radzi sobie o niebo lepiej i działa dużo płynniej, niż Android. Wydać na iPhone trzeba trochę kasy, ale myślę, że warto!

Re: Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

przez Mordek » 03 sty 2012 14:39

Daj sobie spokój z produktami Apple - nie dość, że straszna drożyzna, to nic więcej nie potrafią niż inne. Android bije Apple na głowę pod prawie każdym względem, a w szczególności ceną. Każdy znajdzie coś dla siebie. Moja rada - bierz S II.

Re: Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

przez Grymas » 28 lis 2011 11:07

Zamiast iPhone 4S kup lepiej iPhone 4 - to przecież to samo, iPhone 4S to stary, nieświeży i odgrzewany kotlecik. Ja czekam na Galaxy S III, lub iPhone 5 :)

Re: Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

przez Pyrtolotolo » 25 lis 2011 13:46

W S II masz ogromny, wyraźny ekran, szybko działający system, multum aplikacji na Android Market i nieporównywalnie niższą cenę, niż iPhone 4S. 4S nie oferuje niczego, czego nie miałbyś w S II - no poza szpanem, że masz jabłuszko za ponad 3 tysie :lol: Zainwestuj w S II a nie pożałujesz, nie ma co przepłacać za iPhone 4S.

Samsung Galaxy S II czy iPhone 4S?

przez Denny » 25 lis 2011 08:09

Proszę o poradę, który smartfon i system mam wybrać. Nie chcę wydawać zbyt dużo kasy - ale jeśli będzie trzeba to wydam :lol: Smartfon ma przede wszystkim być czytelny, z dobrą klawiaturą wirtualną i świetną nawigacją (musi dobrze łapać sygnał). Co doradzicie?

Góra

cron