Samsung Ativ S, czy Samsung Galaxy S III?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Samsung Ativ S, czy Samsung Galaxy S III?

Re: Samsung Ativ S, czy Samsung Galaxy S III?

przez SmartFan » 22 wrz 2012 10:24

Konkurencji w świecie WP8 przybywa, ale i tak w tej chwili Lumia 920 to dla mnie kozak nie do przebicia. Jeśli Nokia dodatkowo nie przesadzi z ceną, to kto wie - może ją sobie kupię.

Re: Samsung Ativ S, czy Samsung Galaxy S III?

przez Genia » 16 wrz 2012 19:43

No i muszę przyznać, że Nokia pokazała kawał dobrej roboty. Co prawda ich smartfony są dość toporne (jeśli chodzi o wagę), ale i tak warto je rozważyć. Rada dla autora wątku - czekaj na premierę Lumia 920.

Re: Samsung Ativ S, czy Samsung Galaxy S III?

przez Ykk » 05 wrz 2012 09:52

Wstrzymajcie się z decyzjami, przecież dzisiaj prezentacja Nokii, a 19 września HTC - wtedy zobaczymy, co za nowe słuchawki pokażą z WP8 Podejmowanie decyzji w tej chwili totalnie mija się z celem.

Re: Samsung Ativ S, czy Samsung Galaxy S III?

przez Gość » 02 wrz 2012 19:06

SmartFan napisał(a):Pytanie dosyć futurystyczne, bo Ativ S jeszcze do sklepów nie wszedł i nie znamy jego ceny, ale chciałbym wiedzieć, co Waszym zdaniem przemawia za zakupem Ativ S, a co za SGS3. Poważnie zastanawiam się na zmianą smartfona (obecnie Galaxy S) na coś nowszego - i nie wiem, czy podczas tego procesu nie zrezygnować całkowicie z Androida na rzecz Windows Phone 8.


Jestem w takim samym położeniu, co Ty - i szczerze mówiąc, mocno rozważam przesiadkę na Ativ S (albo coś innego z WP8). Galaxy S III na pewno już nie kupię, bo to staroć w tej chwili - rozważam zakup Note II, Xiaomi Mi-Two oraz właśnie Ativ S. Android jest fajny, ale myślę, że WP8 może jeszcze bardziej spełnić moje oczekiwania.

Re: Samsung Ativ S, czy Samsung Galaxy S III?

przez redox » 01 wrz 2012 12:35

android jest systemem otwartym i dla tego musi zostać zniszczony bo stanowi za duże zagrożenie dla appla i microsofta. macie przykład z procesem z samsungiem. kolejne będzie htc a potem inni pomniejsi dostawcy sprzętu z systemem googla

Samsung Ativ S, czy Samsung Galaxy S III?

przez SmartFan » 31 sie 2012 18:48

Pytanie dosyć futurystyczne, bo Ativ S jeszcze do sklepów nie wszedł i nie znamy jego ceny, ale chciałbym wiedzieć, co Waszym zdaniem przemawia za zakupem Ativ S, a co za SGS3. Poważnie zastanawiam się na zmianą smartfona (obecnie Galaxy S) na coś nowszego - i nie wiem, czy podczas tego procesu nie zrezygnować całkowicie z Androida na rzecz Windows Phone 8.

Góra

cron