Pulsowanie/migotanie ekranu w telefonach LG.

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Pulsowanie/migotanie ekranu w telefonach LG.

Re: Pulsowanie/migotanie ekranu w telefonach LG.

przez Vini » 21 lis 2014 21:05

Witaj,

możesz reklamować jeśli Ci to przeszkadza, bo na pewno nie jest to normalne. Jak wada jest dobrze widoczna, tzn. że jak pójdziesz do serwisu i będziesz to w stanie pokazać (lub sami będą to w stanie zauważyć) to myślę, że warto. Skoro wada utrudnia Ci użytkowanie telefonu to ja bym reklamował, tym bardziej, że wcześniej miałeś podobny przypadek z tabletem i oddanie na gwarę poskutkowało.

Pulsowanie/migotanie ekranu w telefonach LG.

przez wellingtons » 21 lis 2014 16:58

Witam, mam małe pytanko. Posiadam telefon LG G3 S i zauważyłem w nim podobny problem, który występował w moim tablecie. Mianowicie ekran pulsuje/migota/mruga (nie wiem jak to nazwać, po prostu zmienia jasność w szybkim tępię). W tablecie ekran pulsował podczas włączonego wifi, oddałem na gwarancje, został wymieniony wyświetlacz, po czym w tablecie problem ustąpił. W LG dzieje się tak podczas korzystania z telefonu na małej jasności, najbardziej widoczne jest to podczas jasności ustawionej na 0%. Zauważyłem, także ten problem u koleżanki w LG L90 i teraz takie pytanie, opłaca się wysyłać na gwarancje? Czy to po prostu wada większości telefonów LG? Jeśli macie ten sam problem, podzielcie się. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc.

PS. Problem nie jest jakiś duży i warty odesłania do serwisu, ale wieczorem na małej jasności jest to bardzo denerwujące.

Góra