Gubienie zasięgu internetu

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Gubienie zasięgu internetu

Re: Gubienie zasięgu internetu

przez Ykk » 28 paź 2014 23:29

Witaj,

a próbowałeś odpalić roaming? Sieć Play działa na takiej zasadzie, że jeśli nie jesteś pod zasięgiem ich nadajnika, to przechodzisz na zasadzie roamingu do nadajnika innej sieci, np. Plus albo T-Mobile (oni mają stosowne mowy podpisane, więc Ciebie to nic nie kosztuje). Jeśli możesz to włącz możliwość roamingu w telefonie.

Gubienie zasięgu internetu

przez problemowy » 28 paź 2014 17:47

Cześć :) mam pewien problem z moją lumiczką 520, a mianowicie posiadam tego smarcika w sieci PLAY na firmę z pakietem internetu i bardzo często tracę zasięg... . Tzn pokazuje mi się taki trojkącik w lewym górnym rogu :P. Rozumiem, że zasięg traci się np. w miejscach, w których jest to normalne(nie wiem dworzec, tunel etc), ale moim zdaniem powinnien wrócić po nie dość długim czasie :) a nie za 30-40 min dopiero po poworocie do domu na przykład :). W związku z tym czy jest może jakaś możliwość pogrzebania w ustawieniach telefonu ? żeby lepiej łapało zasięg ?:D. Znajoma ma smarta(nie pamiętam jakiego...), ale jak straci zasięg to włącza/wyłącza tryb samolotowy i internet u niej wraca :D a u mnie du... :(.

Dziękówa !.

Góra

cron