Nieoficjalne ROMy na Windows Phone 7

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Nieoficjalne ROMy na Windows Phone 7

Re: Nieoficjalne ROMy na Windows Phone 7

przez Pyrtolotolo » 04 sie 2011 00:20

Teraz to się ruszyło i to konkretnie, pierwszy gotowany ROM już jest dla HTC HD7 - patrzcie tutaj: http://smartfan.pl/nowiny/sprzet/1075-pierw ... -7-dla-hd7

Re: Nieoficjalne ROMy na Windows Phone 7

przez SmartFan » 02 sie 2011 10:45

Ja się tylko boję, że Microsoft coś pogrzebie i poblokuje tę nową możliwość. Mam jednak nadzieję, że wkrótce pojawią się pierwsze gotowane ROMy na WP7.

Re: Nieoficjalne ROMy na Windows Phone 7

przez Vini » 01 sie 2011 17:56

To faktycznie dobrze wróży, żeby jeszcze poza HTC obsługiwane były też i inne urządzenia, np. LG, albo Samsung - ale myślę, że i do tego dojdą z czasem. Może wrócą stare, dobre czasy, kiedy z Windows Mobile można było robić wszystko ;)

Nieoficjalne ROMy na Windows Phone 7

przez Pantsoffski » 01 sie 2011 12:53

W temacie wreszcie się coś ruszyło - stworzono nieoficjalny bootloader, który pozwala na instalowanie nieoficjalnych ROMów. Teraz musimy tylko cierpliwie czekać na pierwsze ROMy stworzone przez użytkowników - może wreszcie WP7 nie będzie 100 lat za murzynami. Więcej jest w newsie ze strony głównej: http://smartfan.pl/nowiny/sprzet/1057-qgoto ... dows-phone

Góra

cron