Tablet z LTE i dobrą baterią. Jaki?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Tablet z LTE i dobrą baterią. Jaki?

Re: Tablet z LTE i dobrą baterią. Jaki?

przez Karl » 17 cze 2014 22:38

Nic Ci nie daje, skoro nie jesteś w zasięgu LTE (no chyba, że jesteś). Jednak jak gdzieś pojedziesz, to LTE może się przydać (o ile masz duży pakiet internetowy).

Re: Tablet z LTE i dobrą baterią. Jaki?

przez tygrysek » 17 cze 2014 10:27

witam, przymierzam sie do zakupu tabletu sony xperia z2 z LTE, co daje mi LTE mieszkając w małej miejscowości, gdzie na pewno nie będę mógł z tego korzystac, dzieki za informacje

Re: Tablet z LTE i dobrą baterią. Jaki?

przez Vini » 28 lut 2014 09:01

Przede wszystkim w tym Saturnie do którego podajesz link jest wielkie ździerstwo. Prosty przykład, Lenovo S5000 kosztuje tam 949 zł a normalna cena to 650-700 zł. Bateria Nexus 7 2013 podczas grania schodzi w 3 godziny. Przeglądanie netu itp. zużywa baterię w jakieś 7 godzin. Jeśli nie masz ograniczeń budżetowych to poczekaj na Galaxy NotePRO 12.2 LTE.

Tablet z LTE i dobrą baterią. Jaki?

przez Mercus » 28 lut 2014 00:17

Przymierzam się do zakupu jakiegoś tabletu. Generalnie skłaniam się ku temu nexusowi 7 chciałbym się Was jednak zapytać, czy może wiecie coś o wersji z LTE, a drugie pytanie, ile trzeba bateria w tym nexusie? Nie ukrywam, że w dużej mierze tablet ma mi służyć do gier i oglądania filmów, a nie chcę co chwilę szukać wolnego gniazdka, żeby móc go podładować. Jak już zaznaczyłem wcześniej, interesuje mnie tablet z LTE oraz długa żywotność baterii.

Góra