Telefon do 400 zł

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Telefon do 400 zł

Re: Telefon do 400 zł

przez Tadzik » 25 wrz 2012 16:22

ZTE Blade daruj sobie, ten smartfon trzeba modować, tzn. wgrywać nowe, nieoficjalne oprogramowanie - dopiero wtedy działa do rzeczy. Ja również radzę Live with Walkman, ewentualnie popatrz sobie na mini/mini pro.

Re: Telefon do 400 zł

przez Ykk » 24 wrz 2012 14:02

No niestety, nowy Live With Walkman to wydatek ponad 500zł, ale warto dołożyć.

Re: Telefon do 400 zł

przez SmartFan » 22 wrz 2012 10:23

Jedyny, słuszny wybór w Twoim wypadku to Sony Ericsson Live With Walkman (w skrócie LWW). Tym smartfonem będziesz zachwycona, chociaż ciężko dostać go w podanej prze Ciebie cenie - ale używkę na pewno wyhaczysz. Na Twoim miejscu dołożyłbym troszkę i kupił nówkę LWW. A jeśli chcesz oszczędzić, to polecam ZTE Blade, w tak niskiej cenie nie znajdziesz nic lepszego.

Telefon do 400 zł

przez Varum » 21 wrz 2012 17:12

Witam szanownych forumowiczów,

z moich skromnych oszczędności udało mi się uzbierać niewielką sumkę 400 zł, którą chciałabym przeznaczyć na zakup smartfona. Szczerze mówiąc nie mam o tym zielonego pojęcia, ale koleżanka ma taki tańszy smartfonik chyba z systemem Android, który bardzo mi się podoba. Proszę więc o propozycje sprzętu do 400 złociszy z systemem Android.

Dzięki!

Góra