Cześć.Jakie buty na zimę polecacie

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Cześć.Jakie buty na zimę polecacie

przez Dotek » 15 paź 2015 12:13

Szukam czegoś tak do 200 zł.Wiem,że jest to niewiele ale może da się znaleźć w tej cenie jakieś sensowne oraz wygodne sportowe buty?
Dotek

Re: Cześć.Jakie buty na zimę polecacie

przez sester » 15 paź 2015 14:08

Dotek napisał(a):Szukam czegoś tak do 200 zł.Wiem,że jest to niewiele ale może da się znaleźć w tej cenie jakieś sensowne oraz wygodne sportowe buty?

Niewiele ale jak będziesz szukał na promocjach to znajdziesz. Zerknij sobie na te buty zimowe Osiris: http://supersklep.pl/buty-zimowe/osiris Całkiem sensowne nie? Została tam w sklepie końcówka kolekcji tak więc model, który normalnie kosztuje ponad trzy stówki możesz tam kupić o wiele taniej .Za 170 zł. Jeśli nie pasuje Ci rozmiar to zobacz sobie może buty Etnies.Również są dobrze wykonane. Mam kilka ich par i są praktycznie nie do zdarcia. Tyle,że bedziesz musiał za nie prawdopodobniej dać trochę więcej. Para to ok 250-300 zł.
sester

przez goren » 29 sty 2017 22:27

Zobacz sobie jeszcze tutaj https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie-100.html . Są trapery, śniegowce i trekkingi - wszystkie na zimę będą odpowiednie i wygodne
Nowy

przez panfranek » 02 lut 2017 16:25

Wygladaja te buty na wytrzymale. Wiadomo jaka daja na nie gwarancje?
Nowy

przez remka » 15 maja 2017 15:17

Teraz to raczej buty na lato można polecać, chociaż po sezonie są rewelacyjne wyprzedaże. Fajną ofertę ma też hurtownia butów damskich Sosimply.pl , tam i w sezonie są ciekawe promocje.
remka

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!