Jaka firma do pozycjonowania strony?

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Re: Jaka firma do pozycjonowania strony?

przez lechurbanski » 11 sty 2017 15:24

Może komuś przyda się również ten artykuł: https://sem7.pl/blog/e-biznes/jak-zwiekszyc-sprzedaz
Dotyczy zwiększenia sprzedaży w firmie, myślę, że warto przeczytać przed wyborem danej firmy do marketingu w sieci.
Nowy

przez dawidmkw » 17 sty 2017 14:19

W kwestii pozycjonowania polecam firme iCube :) Współpracuję od dłuższego czasu i efekty są znakomite.
Nowy

przez kasiaklich » 24 sty 2017 08:52

U mnie w pracy szefowa korzysta z usług jakiejś firmy, z tym, że ja nie widze, aby to przynosiło jakieś efekty...
Użytkownik

przez hamar » 19 cze 2017 13:46

U nas kompleksową obsługą systemu zajmuje się itbce. Są różne firmy informatyczne we Wrocławiu, ale ta jest najlepsza. Nie zdarzyło się żeby jakiś problem nie został rozwiązany na czas.
hamar

przez karolaa95 » 08 sty 2018 11:39

ja polecam agencję https://semline.pl która świetnie sprawdziła się podczas wypromowania naszego sklepu. Cechują się miłą obsługą, jasnymi warunkami współpracy i co najważniejsze efektami które były już widoczne po miesiącu :)
karolaa95

przez moniamixx1122 » 27 lut 2018 12:30

Karolla postanowiłam skorzystać z Twojej agencji i również jestem zadowolona. Z jakiej oferty aktualnie korzystasz ?, pytam bo zastanawia mnie również temat reklamy na facebooku. Z tego co właśnie czytam na tej stronie https://semline.pl/facebook-ads/ to wydaje mi się że to może być skuteczna forma reklamy. Jeżeli również z niej korzystasz to byłabym wdzięczna za odrobinę informacji bo nie chcę brać w ciemno :)
moniamixx1122

przez dante » 03 mar 2018 10:24

Szukam firmy specjalizującej się w linkach sponsorowanych. Tematyka związana z handlem internetowym - artykuły sportowe. Możecie polecić mi kogoś z tego zakresu?? Ktoś już to może wcześniej przerabiał??
dante

przez klarowny » 05 mar 2018 09:57

dante napisał(a):Szukam firmy specjalizującej się w linkach sponsorowanych. Tematyka związana z handlem internetowym - artykuły sportowe. Możecie polecić mi kogoś z tego zakresu?? Ktoś już to może wcześniej przerabiał??

Jednym z łatwiejszych sposobów jest wpisanie w Google frazy - pozycjonowanie stron internetowych. Rozesłanie kilku czy kilkunastu ofert z prośbą o wycenę. Na tej podstawie będziesz miał jakiś materiał do porównań.Z pewnością nie warto kierować się tylko i wyłącznie ceną - nie w tej branży.

Pozycjonowanie to dosyć trudny temat, w którym efekt przychodzi po określonym czasie. Jak szybko? To zależy od wielu czynników, takich jak konkurencja, tego czy to ma być pozycjonowanie lokalne czy ogólnopolskie, kwestii związanych z optymalizacją strony.

Proponuję dopytać jeszcze tutaj: https://bizsol.pl/pozycjonowanie
klarowny

SEMPIRE pozycjonowanie stron

przez mugooo » 19 mar 2018 10:09

sprawdź agencję SEMPIRE i skorzystaj z bezpłatnej wyceny strategii reklamowej

strona domowa

Agencja SEM / SEO SEMPIRE Pozycjonowanie stron www
Telefon: +48 61 333 22 11
Nobel Tower, Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań, Wielkopolska
NIP: 6070046329
informacje o usłudze
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona