Podpis elektroniczny - jaki zestaw?

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Podpis elektroniczny - jaki zestaw?

przez zgryd » 02 kwi 2015 08:54

Dzień dobry,

W związku z tym, że musimy wprowadzić w naszym biurze rachunkowym podpis elektroniczny - mam do was pytanie, czy macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?
Jestem zielony z tego zakresu, będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
zgryd

Re: Podpis elektroniczny - jaki zestaw?

przez smonek » 02 kwi 2015 11:59

zgryd napisał(a):Dzień dobry,

W związku z tym, że musimy wprowadzić w naszym biurze rachunkowym podpis elektroniczny - mam do was pytanie, czy macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?
Jestem zielony z tego zakresu, będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Powiem Ci,że na początku może się to wydawać skomplikowane ale takie nie jest .Wszystko idzie do przodu. Ja na początku równiez byłem trochę zdezorientowany co wybrać itp . ale teraz z perspektywy czasu widzę,że jest to bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ bardzo wiele rzeczy za pomocą takiego podpisu możesz załatwić bez wychodzenia z domu i bez fatygowania się w niektóre miejsca.
Zdecydowałem się na Eurocert: https://eurocert.pl/ . Bardzo szybka procedura, ewentualny kontakt z infolinią bez zastrzeżeń. Tak więc sprawuje się świetnie.
Nie jest również drogi Zestaw będzie Cię kosztował 280 zł.
smonek

Re: Podpis elektroniczny - jaki zestaw?

przez joanna32 » 21 lip 2017 14:47

Zestawy do e-podpisu znajdziesz też w ofercie Centrum Obsługi Podpisu Elektronicznego Szafir. Tutaj masz dokładniej opisany każdy z zestawów – http://www.elektronicznypodpis.pl/oferta/zestawy-do-e-podpisu/.
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!