Catering dietetyczny?

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Catering dietetyczny?

przez Solrednijszak » 11 sty 2018 13:40

Cześć wszystkim. Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty http://catering-pozywny.pl/ co do cateringu do pracy. Korzystacie może z czegoś takiego u siebie? Pasuje wam to? Pozdrawiam :)
Nowy

Re: Catering dietetyczny?

przez footiks » 22 sty 2018 13:05

Parę znajomych korzysta z takiego cateringu w pracy - chwalą sobie, w końcu mimo wszystko jest to bardzo wygodne ;)
Nowy

przez proKlementyna » 23 sty 2018 12:58

Moja znajoma korzysta, póki co jest zadowolona i twierdzi, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Ja osobiście wolę przyrządzać sobie jedzenie według własnego uznania, a ostatnio znalazłam nawet artykuł na temat 3 najlepszych produktów spożywczych, które dobrze wpływają na eliminację tkanki tłuszczowej. Gdyby ktoś był zainteresowany to polecam tekst na http://www.kobiety.pl/fit/atakujemy-tluszcz-3-skladniki
Użytkownik

przez The One Who Knocks » 01 mar 2018 13:03

Weź pod uwagę, że nie każdy ma czas na to, by przygotowywać posiłki w domu, na własną rękę. Taki catering według mnie też jest naprawdę wygodny, szczególnie jeśli korzysta się z usług rzetelnej i sprawdzonej firmy. Ja miałem styczność przede wszystkim z cateringiem dietetycznym Wygodna Dieta. Każdego dnia dostarczali mi 5 posiłków, przygotowanych starannie z różnych produktów. Można przetestować nie tylko polskie dania, ale i takie, które przygotowane są zgodnie z kuchnią innych regionów świata. Na https://www.wygodnadieta.pl/ poczytacie o tym więcej. W wielu miastach sama dostawa nic nie kosztuje, więc nieco można zaoszczędzić.

;)
Użytkownik

przez arletta » 06 cze 2018 23:04

Catering dietetyczny służy mi już od ponad 2 lat i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego, bo nie mam niestety zbyt dużo czasu po pracy. Od dawna korzystam z cateringu Przełom w odżywianiu i ten mogę polecić każdemu, kto szuka diety która pomaga zrzucić trochę kg. Mam tam co jakiś czas konsulatacje z dietetykiem, które też sporo mi dały.
arletta

przez Czikiczka » 11 cze 2018 12:29

Ja miałem przez jakiś czas wykupiony i nie najadałem się zupełnie co w połączeniu z wysoką ceną sprawiało że dwukrotnie zwiększył mi się wydatki na żywność
Użytkownik

przez arletta » 12 cze 2018 13:53

Każdy ma inne doświadczenia jak widać. Może miałeś źle wyliczoną kaloryczność i źle dobraną dietę. Wybór w tej chwili jest dużo większy niż kiedyś.
arletta

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!