Darmowe konto bankowe

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Darmowe konto bankowe

przez worder » 19 sie 2018 10:58

Poszukuje darmowego konta bankowego, tylko takiego bez ukrytych opłat.

Rok temu założyłem swoje pierwsze konto bankowe w agencji pracy, miałem mieć wszystko za darmo bez ukrytych opłat lecz już nie raz zauważyłem że z konta znikają pieniądze. Raz dzwoniłem w tej sprawie i powiedziano mi o jakiś ubezpieczeniach, procentach choć nikt wcześniej mi o tym nie powiedział. Kilka złotych znika jak tylko dostanę przelew a reszta którą zostawię na koncie też magicznie znika. Dlatego też jeszcze dzisiaj wybieram się zamknąć konto no ale potrzebuję założyć nowe w innym banku.

Widzę że wiele banków oferuję wszystko za darmo ale dla osób które mają wysokie wpłaty na konto no i płacą dużo przy pomocy karty.

U mnie sytuacja wygląda tak że miesięcznie na konto wpływa zazwyczaj tylko kilkaset złotych (co miesiąc te kwoty bardzo różnią się od siebie) a bardzo rzadko płacę przy pomocy karty, w sumie to nie jest mi ona nawet potrzebna.

Szukałem informacji na różnych stronach i forach ale widzę że tam zazwyczaj wypowiadają się pracownicy banków i jakieś boty a posty zwykłych ludzi nie są udostępniane, dlatego też prosiłbym by ktoś tutaj polecił mi jakiś banki w których warto założyć konto.

Podobnież w Idea Bank i NEST bank nie ma żadnych opłat lecz jak to wygląda w rzeczywistości? w życiu nie widziałem ich placówek w żadnym mieście.

Proszę o pomoc w wyborze banku! :)

Dodam jeszcze że wolałbym by żadne debety i inne cuda nie były dostępne.
worder

Re: Darmowe konto bankowe

przez hesto » 22 sie 2018 08:26

Na tej stronie jest opisane jakie zalety ma konto w nest banku. Moim zdaniem w zasadzie ma same plusy:
darmowe wypłąty z bankomatów
darmowe prowadzenie konta
darmowa karta
darmowe przelewy do banków za granicą oraz w Polsce
możliwosć założenia sobie darmowego konta walutowego
i lokata oprocentowana na ponad 4% dla nowych klientów ( gdzie inne banki oferują często lokaty oprocentowane na nie więcej niz 2%). Jak dla mnie jedno z lepszych kont obecnie !
hesto

Re: Darmowe konto bankowe

przez zyta » 11 paź 2018 18:04

Ja mam konto osobiste w banku Raiffeisen. nie płacę za prowadzenie i wypłaty z bankomatów, mam darmowy pakiet przelewów i dostęp do bankowości mobilnej. Zakładając konto w banku Raiffeisen możesz zyskać w ciągu roku nawet 550zł.
zyta

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!