Catering dietetyczny?

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Re: Catering dietetyczny?

przez olekson » 12 sie 2019 09:36

Ja nigdy nie próbowałem tej odmiany cateringu. Zazwyczaj wybierałem tylko usługi cateringowe z Warszawy na rodzinne uroczystości. Teraz jednak robi się dość głośno o diecie pudełkowej i może warto spróbować. Dajcie znać jak znajdziecie kogoś godnego polecenia :D
olekson

przez Wiktoria1999 » 22 sie 2019 10:37

Dieta z dostawą do domu gości u mnie już od dłuższego czasu i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Najważniejsze jest to, żeby znaleźć firmę, która będzie Ci odpowiadała. Przetestowałam kilka i jak na razie najlepsza okazała się Fit Owsiana https://www.fitowsiana.pl. Są z Poznania, ale nie wiem czy maja oddziały w innych miastach Polski. Warto sprawdzić :)
Wiktoria1999

przez Racuszek » 26 sie 2019 14:24

Jeżeli chodzi o sam catering dietetyczny, to mój werdykt jest jednoznaczny: warto skorzystać. Trzeba tylko byc świadomym, że takie coś rozleniwia i później niełatwo ustrzec się efektu jojo dzięki dokładkom schabowego. Trzeba też podejść do sprawy z rozsądkiem, warto skorzystać z jakieś porównywarki ofert cateringowych ( np. https://www.caterobazar.pl ), jest sporo firm na rynku, których usługi (i posiłki:P) są warte uwagi a które nie reklamują się specjalnie jakość w mediach czy w internecie.
Racuszek

przez Cebul » 11 wrz 2019 10:28

Jakoś mnie nie przekonuje dieta na podstawie jedzenia dostarczanego przez zewnętrzną firmę. No chyba, że ktoś naprawdę nie ma czasu na gotowanie. Jeśli chciałbym się odchudzić to z pewnością wolałbym dietę ułożoną zgodnie z tym co potrzebuję a nie taką jak akurat w cateringu mają. No chyba, że te firmy z cateringiem dietetycznym zanim coś przywiozą to robią jakiś wywiad czy badanie - tak jak to jest u dietetyka. Akurat znam centrumdietetyki.com i orientuję się trochę jak to wygląda w przypadku wizyt w gabinecie dietetycznym.
Cebul

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona