Jakie prezenty preferujecie?

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Jakie prezenty preferujecie?

przez Mercus » 18 lis 2013 23:31

Hej! Z okazji zbliżających się Mikołajek, a niedługo potem Świąt Bożego Narodzenia, chciałbym Was zapytać, jakie prezenty preferujecie? Czy wolicie, żeby to była niespodzianka, czy może coś czego się spodziewacie i będzie to miało jakieś praktyczne zastosowanie? Poruszam ten temat nie tylko, żeby poznać Wasze gusta, ale również dlatego, że chciałbym poradzić się Was w jednej sprawie. Otóż zastanawiam się, co kupić mojej dziewczynie. Waham się pomiędzy spodniami do biegania o których wiem, że na pewno jej się przydadzą, bo uprawia biegi, a jakimiś kolczykami, bo w końcu każda dziewczyna lubi takie rzeczy. Szczerze powiem, że mam niemały dylemat, bo na dwa prezenty mnie nie stać, więc drogie panie może mogłybyście mi coś doradzić z Waszej perspektywy? Z góry dzięki za pomoc!:)
Użytkownik

Re: Jakie prezenty preferujecie?

przez Hans » 19 lis 2013 07:31

Witaj,

co prawda "Panią" nie jestem, ale mam dziewczynę i z doświadczenia wiem, że ona jednak woli dostać coś mniej praktycznego, np. kolczyki albo kwiaty, niż coś praktycznego, jak spodnie czy skarpety. Oczywiście można połączyć te dwie sprawy, jednak jest to bardzo trudne. Czasami nawet niedrogi drobiazg wystarczy, bo to zależy od dziewczyny czy lubi blichtr i kasę, czy może patrzy bardziej na aspekt symboliczny.

Faceci z kolei wolą zdecydowanie bardziej praktyczne prezenty. Nic chyba tak nie irytuje mężczyzny, jak bezużyteczny prezent, który może sobie conajwyżej powiesić na ścianie.
Hans

przez jaga » 25 lis 2013 11:27

Ja wolę oczywiście prezenty praktyczne, takie które mogę używać i które mi się przydadzą. Mąż natomiast uwielbia dostawać różne dziwne gadżety, jakieś śmieszne zabawki nawet, nie przydające się do niczego. Takie duże dziecko z niego, ostatnio sobie z moim synem wymyślili, że będą się bawić w żołnierzy i kupią sobie w smyku wyrzutnię. Naoglądali się filmów sci-fi :P A niech się bawią, to może być nawet fajne.
Nowy

przez wincent » 16 gru 2013 20:54

Ja preferuję prezenty praktyczne, nie lubię bibelotów, które zaśmiecają mieszkanie i zbierają kurz. W tamtym roku dostałem od swojej dziewczyny fajny album z pozycjami seksualnymi.
Nowy

przez belka » 26 maja 2014 11:32

A ja właśnie lubię prezenty niepraktyczne - coś od serca ;)
Użytkownik

przez lenczyk9 » 19 sie 2014 14:24

A ja najchętniej przyjmuję pieniądze :)
Użytkownik

przez lejkek » 20 mar 2015 13:45

Osobiscie preferuję praktyczne prezenty. Na pewno nie lubię tak zwanych durnostójek ,które się jedynie kurzą. O wiele lepiej jest dopłacić i kupić coś dobrej jakości co w przyszłości powinno nam sie przydać.
W przypadku mniejszych funduszy stawiałbym na jakiś ciuch.
Przy większych funduszach może byc to na przykład elegancki zegarek. W sieci jest kilka outletów, na przykład tutaj: http://www.czaszegarkow.pl/ gdzie mozna zakupić zegarki bardzo dobrych marek w dużych przecenach.
lejkek

przez Jerla » 18 gru 2015 11:38

No właśnie ja mam obecnie problem z tym co kupić dla swojego faceta. Co proponujecie tak do 100 zł?
Jerla

przez ormon » 18 gru 2015 15:34

Kup mu najlepiej coś praktycznego. Sam jestem facetem i nie cieszyłbym się z jakiejś pierdoły. Może dziewczyny są sentymetalne tak wiec lubią dostawać dzbanki czy inne ramki ale większość męćzyzn byłaby bardziej zadowolona z jakiejś fajnej bluzy czy też butów.... Coś takiego przynajmneij się przydaje.
Świetne T-shirty ma na przykład marka Volcom;
http://www.brandsplanet.pl/koszulki/1086-t-shirt-volcom-punk-circle-ss-navy.html

Ewentualnie jeśli nie chcesz tyle wydawać możesz mu kupić czapkę:
[url]
    http://www.brandsplanet.pl/czapki-zimowe/1094-czapka-zimowa-dickies-yonkers-dark-navy.html[/url]
    ormon

przez Jamroz » 25 lip 2016 07:42

Ja szczerze powiedziawszy to równiez lubię takie praktyczne prezenty. Nie przepadam za prezentami w postaci gadżętów, które potem jedynie stoją na półce i się kurzą. Moja żona o tym wie i kupuje mi głównie kosmetyki i ubrania ( dla mnie wygoda bo nie muszę potem chodzić po sklepach i kupować dla siebie tego sam...).

Proponuję zajrzeć sobie na stronę
    http://www.megakoszulki.pl/ - jest to sklep z koszulkami. Kilka razy już zamawiałem tam ubrania na prezent ( na przykład dla brata).
    Jamroz

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
    Just Ask!

Następna strona