Battlefield 3

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Battlefield 3

przez Maciek » 29 gru 2013 15:01

Siema,dużo v osób gra w bf3? Wersja podstawowa.

Ps: jeśli pomylił ja dział to przepraszam
Maciek

Re: Battlefield 3

przez Karl » 29 gru 2013 16:18

Akurat wiele osób myli się co do tego działu :) Ja chciałem grać w bf3, ale jakoś nie mogę się zebrać żeby kupić tą grę. Opłaca się?
Karl

przez Mercus » 30 kwi 2014 09:53

Właśnie mam pytanie do Was, bo w zasadzie nigdy nie grałem w BF, z wyjątkiem jeszcze starej pecetowej wersji BF 1944 czy jakoś tak. Widziałem jednak u jednego znajomego właśnie BF 3 i zrobił na mnie naprawdę spore wrażenie. Przede wszytskim grafika i fizyka gry. Teraz przymierzam się do zakupu jakiejś konsoli i mam dylemat, czy kupić PS3 czy może uzbierać jeszcze trochę i kupić PS4? Z jednej strony chętnie dozbierałbym te kilka stów i zakupił PS4 z ego względu, że na pewnym blogu poświęconym grom http://elektrogadzeciarz.blogspot.com/2014/03/najpopularniejsze-gry-na-playstation-3.html wyczytałem, że właśnie BF4 jest grą roku na konsolę 4 generacji. Z drugiej strony napaliłem się już dawno temu na GTA V, widzę wszędzie, że jest to gra na PS3 i teraz pyatnie, czy jeżeli kupiłbym PS4, to mógłbym bez problemu odpalić taką grę? Jeżeli to o co pytam jest śmieszne, to przepraszam, ale jestem zupełnym laikiem - nigdy nie miałem konsoli.
Użytkownik

przez Karl » 30 kwi 2014 11:01

Nie odpalisz GTA V na PS4, bo tej gry na tą konsolę nie ma póki co. Jak chcesz pograć w GTA V to kup np. Xbox 360.
Karl

przez belka » 22 maja 2014 11:34

No ja czasami sobie pogrywam ;)
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!