Jaki TV do 2500 z dobrą przeglądarką

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Jaki TV do 2500 z dobrą przeglądarką

przez Mercus » 31 mar 2014 00:21

Hej! Chciałbym Was o coś zapytać. Ostatnio byłem w Saturnie i można powiedzieć, że napaliłam się na tego pewien telewizor Samsunga. Przed zakupem chciałbym się zdanek zapytać tych z Was, którzy posiadają tego typu telewizory jak wygląda w nich przeglądanie internetu? Czy Internet można podłączyć jedynie bezprzewodowo? Jak chodzą same strony? Czy trzeba dużo czekać na załadowanie, czy tak jak w komputerze? Na pewno dużo też zależy od samej jakości łącza, ale czy poza tym nie ma różnicy między, tabletem, komputerem a telewizorem, jeśli chodzi o przeglądanie internetu? Ewentualnie jaki innych telewizor z tych moglibyście mi polecić? Powiedzmy do 2500 zł? Najważniejszy jest dla mnie dobra jakoś obrazu i dobrze chodzący internet
Użytkownik

Re: Jaki TV do 2500 z dobrą przeglądarką

przez Grypher » 31 mar 2014 11:02

Witaj,

szczerze mówiąc wcale nie powinieneś się przejmować takimi dodatkami w TV jak smart TV albo inne bajery. Do dowolnego telewizora z wejściem HDMI możesz dokupić tzw. mikrokomputer z Androidem na HDMI. Ma to postać pendrive i możesz na tym korzystać ze wszystkiego, co jest związane z Androidem - grami, internetem, multimediami, Wi-Fi itp. To naprawdę lepsze rozwiązanie bo można się skupić na jakości samego telewizora a nie dodatkowych pierdołach, które przedrażają sprawę. Taki komputer na HDMI kosztuje w zależności od konfiguracji jakieś 100-200 zł, a jego możliwości są nieporównywalnie większe niż nawet najbardziej wypasionego TV.
Grypher

przez Hirom » 29 kwi 2014 21:41

Dobra przeglądarka jest fajna jak jest czym sterować. Z tych wszystkich ofertach jakie przeglądałem ostatnio (moja kuzynka kupowała TV) było widać że LG wybija się z pomysłami na sterowanie funkcjami smart tv. Szczególnie przez pilota jakiego wprowadzili, chodzi o Magic remote. Zobacz w sklepiej LG 47LN575S, LG 42LA660S, LG 47LA620S i LG 42LB650V. Ten ostatni wyszedł w kwietniu, nowiutki, z tym systemem webos.
Hirom

przez belka » 15 maja 2014 12:56

Mam telewizor Philips 42PFL5008H. Widzę, że jego cena sporo spadła. Kupowałem go w stacjonarnym sklepie RTV Euro AGD w ubiegłym roku w listopadzie.
Fajny sprzęt. Wykorzystuje go głównie na filmy z laptopa oraz bezpośrednio z sieci. Nie mam nawet kablówki założonej. Wszystko idzie z neta :)
Ma takie śmieszne podświetlanie z tyłu - aby lepiej się oglądało. Jest to 3D - ale obejrzałem na nim ze 3 filmy. Szybko mi się ta funkcja znudziła.
Użytkownik

przez angelo » 06 mar 2017 14:46

Coraz to nowsze robią i coraz droższe a najgorsze to, że coraz szybciej się psują, i niestety tak jest ze wszystkim eh ino by sie dorobić chcieli
Użytkownik

przez angelo » 20 mar 2017 17:27

angelo napisał(a):Coraz to nowsze robią i coraz droższe a najgorsze to, że coraz szybciej się psują, i niestety tak jest ze wszystkim eh ino by sie dorobić chcieli

Skuteczne metody na odchudzanie? Poznaj je u nas http://lepszenizdieta.pl
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!