troche nie prawidłowe forum ale potrzebuje pomocy :)

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

troche nie prawidłowe forum ale potrzebuje pomocy :)

przez cobra » 01 wrz 2014 17:06

Witam wiem ze jest to forum dot. Smartfonów itp ale nigdzie nie mogę znaleźć tego co mi potrzeba odnośnie SKUTERA ....posiadam keewaya matrixa 50 z2006 i mam problem z jego v max i przyspieszeniem
A wiec czasem leci 60-70(bardzo rzadko) a czasem tylko 35... I strasznie zamula na starcie ... Przyspieszenie ma lipne proszę o pomoc :) dodam ze skuter jest oryginalny z blokadami itd. Jak mam poprawić jego osiągi żeby leciał te 60-70 km/h ?
(Bardzo przepraszam za ten temat na tym forum ale jestem na tym forum juz od dość długo i nic innego mi do głowy nie wpada ponieważ nikt z moich znaj . Nie posiada skutera)
cobra

Re: troche nie prawidłowe forum ale potrzebuje pomocy :)

przez Karl » 01 wrz 2014 19:26

Witaj,

no to Ci się post udał :P Wątpię, aby ktoś tu znalazł rozwiązanie Twojego problemu. Proponuję jednak forum bardziej ukierunkowane na skutery: http://skutery-forum.pl/ Masz tam dział Serwis, gdzie pewnie lepiej rozwiążą Twój problem, niż tu hehe
Karl

przez cobra » 02 wrz 2014 18:23

No może i tak ale ludziom z tego forum ufam najbardziej bo mi juz nie raz dobrze doradzili :) a może jednak ktos cos się zna choc troszkę ?
cobra

przez Hans » 03 wrz 2014 09:30

Miło to słyszeć, ale na mechanice skuterowej raczej się nikt nie zna :) Chociaż kto wie :D
Hans

przez cobra » 03 wrz 2014 14:25

Eh a może jednak ktoś sie znajdzie bo mnie juz wkurwia ten mój keeway ; /
cobra

przez cobra » 06 wrz 2014 14:22

Nigdzie na żądny forum nie chcą mi odpowiedzieć :/ może jednak ktos się tu zna ?
cobra

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!