Jaka firma do pozycjonowania strony?

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Re: Jaka firma do pozycjonowania strony?

przez wyszyn » 30 mar 2019 11:34

Tak, która działa długo na rynku i ma rezultaty w swojej pracy.
wyszyn

przez Ania Chwiłka » 11 kwi 2019 15:17

wyszyn napisał(a):Tak, która działa długo na rynku i ma rezultaty w swojej pracy.

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. My współpracowaliśmy minimum z dwoma firmami, jedna zwinęła się z rynku zanim w ogóle zaczęła porządnie pracować. Z drugą jestem związany po dziś dzień. Seo to jednak praca na lata i pewność, że nagle ktoś nie zwinie manatków jest bardzo ważna. Dlatego polecam agencje pozycjonowania stron z Wrocławia - eactive.pl. Pogadaj z ich przedstawicielami, to serio spoko ludzie :) Nie wcisną ci czegoś co nie zadziała.
Ania Chwiłka

przez namestka » 18 kwi 2019 11:10

Moją stroną zajmuje się agencja https://e-prom.com.pl/ - bardzo fajnie mi się z nimi współpracuje, kontakt jest bardzo przyjemny, a obsługa bardzo profesjonalna i ich działanie skuteczne.
namestka

przez pozycja » 19 maja 2019 17:18

Warto samemu poszerzać swoją wiedze, chociażby dlatego by dobrze wybrać firmę i móc ją kontrolowac. Jest wiele ciekawych poradników z których można korzystać. Przykładowo: https://ppcefekt.pl/pozycjonowanie-2019 ... nie-strony który traktuję o pozyskiwaniu linków do strony.
pozycja

przez dzonyiks » 23 maja 2019 17:17

najlepiej samemu
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona