Gdzie chodzicie na sushi w Warszawie

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Gdzie chodzicie na sushi w Warszawie

przez mialek » 02 kwi 2015 10:36

Cześć. Czy możecie podsunąć jakieś dobre restauracje sushi w stolicy ? Szukam miejsca, w którym można kupić na tygodniu jakiś smaczny lunch.
mialek

Re: Gdzie chodzicie na sushi w Warszawie

przez Marcinknap » 02 kwi 2015 12:40

mialek napisał(a):Cześć. Czy możecie podsunąć jakieś dobre restauracje sushi w stolicy ? Szukam miejsca, w którym można kupić na tygodniu jakiś smaczny lunch.

My wczoraj się z dziewczyną wybraliśmy na sushi. Ona jadła wiele razy, ja pierwszy raz spróbowałem i powiem Ci,że całkiem niezłe. Stołowaliśmy się w Besuto: http://www.besuto.pl/ . Fajny lokal w centrum Wawy na Nowym Świecie. Ceny nie są wbrew pozorom wysokie jak na taką lokalizację bo zestaw możesz kupić za 30 dych i spokojnie idzie się tym najeść.
Myślę,że jeszcze wpadniemy tam z moim bratem i jego laską na weekend kiedy nas odwiedzą w wawie.
Marcinknap

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!