Jaki abo stacjonarny?

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Jaki abo stacjonarny?

przez Czeslaw » 02 kwi 2015 16:34

Który operator ma obecnie jakieś dobre oferty na telefon stacjonarny? Kończy mi się abonament w Orange, mają tam dosyć drogie pakiety. Zastanawiam się nad czymś tańszym. Kolega ma w multimediach abo z 2h w pakiecie za 25 zł. Ja płace praktycznie za to samo coś koło 50 zł w Orange. Polecicie coś?
Czeslaw

Re: Jaki abo stacjonarny?

przez Max » 03 kwi 2015 13:20

A rozglądałeś się za jakimś rozwiązaniem na VoIP? Jest kilka razy tańsze od tradycyjnej telefonii. W zasadzie to nie wiem, dlaczego ludzie powszechnie tego nie stosują.
Np tutaj masz abo https://fcn.pl/, pakiet FCN 300 w którym otrzymujesz 300 min na stacjonarne wymienne na 100 min na komórki.
Koszt przy umowie na 2 lata to 20,79 zł brutto. Przy umowie na 1 rok jest trochę drożej 26,94 zł brutto.
Za podobny pakiet w telefonii tradycyjnej musiałbyś zapłacić pewnie coś koło 60 zł i umowa na 2 lata.
Max

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!