Ubezpieczenie na smartfona?

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Ubezpieczenie na smartfona?

przez artix » 22 maja 2015 09:52

Wiecie może, czy gdzieś mogę sobie ubezpieczyć smartfona? Planuje zakup czegoś powyżej 1500 złotych, a wiadomo, że są to delikatne rzeczy. Dobrze byłoby go ubezpieczyć do jakiegoś przypadkowego upadku czy zalania. Nie wiecie, czy ktoś oferuje takie ubezpieczenia?
artix

Re: Ubezpieczenie na smartfona?

przez Jestor » 22 maja 2015 11:03

A kupujesz w większym markecie? Jeśli tak to chyba dają tam takie opcje, wręcz czasami sami wciskają do telefonów :P Sam miałem tak jak ostatnio kupowałem sobie telefon w euro to proponowali mi takie ubezpieczenie. Tyle,że było bardzo drogie, zupełnie niewspółmierne go wartości telefonu tak więc sie na nie nie zdecydowałem.
Tutaj masz cały dział na forum o ubezpieczeniach tak więc możesz sie dopytac jeszcze tam:
http://www.forum-kredytowe.pl/f152/

Powinni Ci tam doradzić jaka firma ubezpieczeniowa ma najlepszą ofertę w tym zakresie.
Jestor

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!