Czy ktoś wie jak usunąc granie na czekanie? T-mobile

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Czy ktoś wie jak usunąc granie na czekanie? T-mobile

przez kerka » 04 sie 2015 05:38

Cześć ! Sama sobie o z głupoty ustawiłam. Skasowałam smsa gdzie była informacja jak to wyłączyć. Szukałam w sieci kodu na wyłączenie ale nie działa .Widocznie jakiś nieaktualny. Obecnie mam taką głupią muzyczkę,że wstyd się przyznać ( ona tańczy dla mnie - kiedyś mi się to podobało, błędy mlodości :P ). Dodatkowo pobiera mi za to pieniądze z konta.

Może ktoś zna aktualny kod???
kerka

Re: Czy ktoś wie jak usunąc granie na czekanie? T-mobile

przez witka » 04 sie 2015 08:31

kerka napisał(a):Cześć ! Sama sobie o z głupoty ustawiłam. Skasowałam smsa gdzie była informacja jak to wyłączyć. Szukałam w sieci kodu na wyłączenie ale nie działa .Widocznie jakiś nieaktualny. Obecnie mam taką głupią muzyczkę,że wstyd się przyznać ( ona tańczy dla mnie - kiedyś mi się to podobało, błędy mlodości :P ). Dodatkowo pobiera mi za to pieniądze z konta.

No faktycznie nie jest to za ciekawa melodia do chwalenia się znajomym :P Tutaj masz kody na to jak to usunąć:
http://www.comperia.pl/telekomunikacja/15172-jak-wylaczyc-granie-na-czekanie-w-t-mobile.html

Sama obecnie mam muzyczkę i jestem zdania,ze jest to całkiem fajna sprawa. Z tym,że mam obecnie zupełnie inną melodę niż Ty ( leci mi w telefonie muzyka poważna tak wiec tak nie denerwuje ludzi, którzy sluchaja).
witka

przez kerka » 06 sie 2015 08:08

witka napisał(a):
kerka napisał(a):Cześć ! Sama sobie o z głupoty ustawiłam. Skasowałam smsa gdzie była informacja jak to wyłączyć. Szukałam w sieci kodu na wyłączenie ale nie działa .Widocznie jakiś nieaktualny. Obecnie mam taką głupią muzyczkę,że wstyd się przyznać ( ona tańczy dla mnie - kiedyś mi się to podobało, błędy mlodości :P ). Dodatkowo pobiera mi za to pieniądze z konta.

No faktycznie nie jest to za ciekawa melodia do chwalenia się znajomym :P Tutaj masz kody na to jak to usunąć:
http://www.comperia.pl/telekomunikacja/15172-jak-wylaczyc-granie-na-czekanie-w-t-mobile.html

Sama obecnie mam muzyczkę i jestem zdania,ze jest to całkiem fajna sprawa. Z tym,że mam obecnie zupełnie inną melodę niż Ty ( leci mi w telefonie muzyka poważna tak wiec tak nie denerwuje ludzi, którzy sluchaja).

Wielkie dzięki ! Usunełam a długo się sama naszukałam. nie wiem czy te kody są specjalnie ukryte aby ten kto wykupił usługę nie mógł jej wyłączyć tak prosto?
kerka

przez witka » 06 sie 2015 09:08

No jak to dlaczego... Po prostu sieci komórkowe na tym normalnie zarabiają. Jedynie jakiś tam czas na poczatku jest to darmowe. Potem płacisz za to kilka złotych miesięcznie.Niby nie jest to dużo ale po co płacić? W skali roku nazbiera się niezła sumka. Sama jestem zdania,że lepiej nie pakować się w takie głupoty. A i dobrze byłoby jakbyś żałożyła sobie konto online.Dzięki niemu wszystko usunęłabyś bez problemu w sieci.
witka

przez garek » 07 sie 2015 06:03

Ja nie wiem po co Wy sobie coś takiego włączacie ;/. Autorko najwygodniej jakbyś po prostu założyła sobie tam konto online.Dzięki niemu wchodzisz sobie w swoje usługi z poziomu internetu i możesz wszystko sobie prosto wyłączyć. Idź do salonu, zarejestruj sobie kartę i będzie po kłopocie.
garek

przez Marcin00 » 07 sie 2015 06:18

garek napisał(a):Ja nie wiem po co Wy sobie coś takiego włączacie ;/. Autorko najwygodniej jakbyś po prostu założyła sobie tam konto online.Dzięki niemu wchodzisz sobie w swoje usługi z poziomu internetu i możesz wszystko sobie prosto wyłączyć. Idź do salonu, zarejestruj sobie kartę i będzie po kłopocie.

No tak , łatwo jest Ci tutaj napisać. Sam osobiście się do tego zbieram, zbieram i zebrać się nie mogę :P Poza tym jeśli chodzi o salony t mobile to polecam wybrać się jedynie na tygodniu. Na weekendy są tam bardzo duże kolejki i czasami ciężko jest cokolwiek załatwić. TO Już lepiej jest na infolinię. Przynajmniej nie traci się czasu na stanie w kolejkach.
Marcin00

przez snuffmajster » 07 sie 2015 14:27

Niestety, aktualnie sieci komórkowe dają więcej minut, smsów, internetu ale w jakiś sposób zarobić muszą
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!