Czy ktoś poleci testera aplikacji mobilnych

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Czy ktoś poleci testera aplikacji mobilnych

przez dart » 15 paź 2015 06:22

Witam. Stworzyłem aplikację, chciałbym aby jakaś poważna firma ją przetestowała. Cena nie jest może tutaj priorytetem ale zależy mi na tym aby wszystko było przeprowadzone solidnie. Czy możecie mi kogoś takiego polecić?
dart

Re: Czy ktoś poleci testera aplikacji mobilnych

przez timek » 15 paź 2015 07:27

dart napisał(a):Witam. Stworzyłem aplikację, chciałbym aby jakaś poważna firma ją przetestowała. Cena nie jest może tutaj priorytetem ale zależy mi na tym aby wszystko było przeprowadzone solidnie. Czy możecie mi kogoś takiego polecić?

Dopytaj się o konkretne ceny tutaj: http://quallab.pl/ - powinni Ci zrobić tam wycenę tego zadania. Pracuję w firmie programistycznej, na co dzień współpracujemy własnie z tą firmą od testowania oprogramowania.Jak do tej pory mieliśmy do czynienia z wieloma różnymi firmami ale z nich byliśmy zadowoleni najbardziej. Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie, na czas. Kontakt jest dobry, można wszystko bez problemu uzgodnić telefonicznie czy mailowo. Cena jak na takie usługi również jest korzystna w porównaniu do innych tego typu firm.
timek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!