Jakie wygodne buty do chodzenia na zime

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Jakie wygodne buty do chodzenia na zime

przez adren » 25 paź 2015 11:10

Siema, zamierzam kupić sobie na zime nowe buty, ale nie mogę się zdecydować, może mi doradzicie. Mogę wydać tak do 400 zł max.
adren

Re: Jakie wygodne buty do chodzenia na zime

przez Manor » 28 paź 2015 11:07

adren napisał(a):Siema, zamierzam kupić sobie na zime nowe buty, ale nie mogę się zdecydować, może mi doradzicie. Mogę wydać tak do 400 zł max.

W tej cenie spokojnie kupisz sobie już jakiś porządny model . Proponowałbym się rozejrzeć raczej w sklepach internetowych bo z reguły mają lepsze ceny niż sklepy stacjonarne a wybór jest również o wiele większy. Zerknij sobie na przykład tutaj: http://supersklep.pl/buty-zimowe - jakiś czas temu w sklepie kupowałem buty na zimę.
Wybrałem Etnies. Czyli proste, sportowe , ciemne buty na grubszej podeszwie. Miałem już wcześniej parę ich butów. Jakieś 4 lata temu i dopiero w zeszłym roku zaczęły mi się przecierać tak wiec jak widzisz są warte swojej ceny.
Manor

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!