Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

przez Jaglan » 01 lis 2015 09:12

Mój brat przylatuje do mnie w przyszłym tygodniu i szuka jakiejś dobrej wypożyczalni aut w Gdańsku.Możecie kogoś tutaj polecić?
Jaglan

Re: Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

przez Janak3 » 02 lis 2015 07:50

Jaglan napisał(a):Mój brat przylatuje do mnie w przyszłym tygodniu i szuka jakiejś dobrej wypożyczalni aut w Gdańsku.Możecie kogoś tutaj polecić?

Proponuję skorzystać z usług większej sieci.Mają nowe samochody i nie przycinają tyle na dodatkowych opłatach jak bywa w przypadku mniejszych prywatnych wypożyczalni ( niby samochody są tańsze ale potrafią Ci nie oddać kaucji pod byle pretekstem).Dobrą ofertę ma Avis:
http://www.avis.pl/
W Gdańsku mają swoja wypożyczalnię na Podwalu Grodzkim. Samochód możesz sobie bez problemu zarezerwować wcześniej na stronie ( jeśli się pospieszysz to może będzie taniej bo jak rezerwuje sie z wyprzedzeniem to oferują różne promocje).
Janak3

Re: Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

przez Jaroo46 » 26 lip 2016 12:41

według mnie wypożyczalnia samochodów Wrocław A4 Rent będzie odpowiednim wyborem, chociażby z tego względu że mają wyjątkowo ekonomiczne autka jak Panda + 1.2 benzyna.
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!