Jakie są Wasze ulubione słodycze

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Jakie są Wasze ulubione słodycze

przez lomer » 26 lis 2015 09:50

Cześc. Jakie są Wasze ulubione słodkości? Czym lubicie się zajadać na co dzień? Sam uwielbiam ptasie mleczko i jeszcze barylki z alkoholem :)
lomer

Re: Jakie są Wasze ulubione słodycze

przez toster » 27 lis 2015 06:40

Baryłki z alkoholem również bardzo lubię ale nie jestem w stanie sobie na nie często pozwolić z uwagi na cenę ;) Nie są tanie niemniej przyznaję,że są bardzo smaczne. Na święta sobie kupić.
Ptasie mleczko- pycha ( najbardziej mi smakuje wedlowskie...).

Jeszcze lubię:
czekoladę Karmellove
torcik wedlowski
czekotubki ( jakiś czas temu wedel wypuścił na rynek,przypominają mi dzieciństwo ;)).
toster

przez proKlementyna » 14 mar 2018 09:37

Najlepsze są ciasta domowej roboty, ale niestety są mega kaloryczne, a z tym trzeba uważać. Najmniej kaloryczne i dobre dla naszej figury są lody, można o tym poczytać tutaj http://www.kobiety.pl/zdrowie/cala-prawda-o-lodach
Ja osobiście jestem zwolenniczką sorbetów, ale z chęcią zjadam także włoskie. Jak się okazuje są one jednymi z najzdrowszych słodyczy.
Użytkownik

przez The One Who Knocks » 20 mar 2018 11:02

Ja najbardziej lubię słodycze, które posiadają dość ograniczoną ilość cukru - są po prostu dla organizmu dużo lepsze. Niektóre ze słodyczy doskonale nadają się również do stosowania przez sportowców, ponieważ zawierają całkiem sporą ilość protein. Ja prowadzę niewielki sklep dla sportowców i takie produkty zamawiał głównie w hurtowni Hurt Bodypak. Oferują dostęp do produktów najlepszych producentów. ;)
Użytkownik

przez K4rolinka » 10 wrz 2018 09:30

Słodycze mmmm. Ja najbardziej lubię czekoladę a dokładnie czekoladę NUSSBEISSER z okienkiem! Jest przepyszna. Również od czasu do czasu lubię sobie schrupać Prince Polo lub Góralki. Szczególnie sporo słodyczy je się na jesień lub w zimie kiedy na polu ciemno, zimno i nie przyjemnie. Trzeba sobie jakoś radzić z żeby polepszyć sobie nastrój. W te okresy słodycze kupuję w hurtowni. Razem z koleżankami składamy się i zamawiamy nasze ulubione produkty w większych ilościach dzięki czemu cały zakup wychodzi taniej. Słodycze kupujemy oczywiście w hurtowni online żeby nie trzeba było wychodzić z domy a nasze produkty trafiają prosto pod nasze drzwi. Naszą ulubiona hurtownia jest Allmark: https://spozywczo.pl/hurtownia-slodyczy. Możecie zobaczyć ich ofertę.
K4rolinka

przez mikka » 15 wrz 2018 10:37

Nie przepadam za słodyczami, za to kilogramami mogę objadać się wszelkimi orzechami i migdałami. Uwielbiam je:)
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!