Chwilowka na dowod

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Chwilowka na dowod

przez JON » 04 gru 2015 09:07

Witam, mam 18 lat, chciałbym się dowiedzieć czy dostanę gdzieś chwilówkę albo jakaś pożyczkę tylko na dowód, poniewaz pracuję nielegalnie w sensie na czarno Interesowała by mnie kwota ok 1000tys zł.
JON

Re: Chwilowka na dowod

przez aron34 » 04 gru 2015 10:17

No chyba na 1000 zł. A nie na 1000 tys. złotych. Czy naprawdę musisz koniecznie brać taką pożyczkę? Prywatne firmy pożyczkowe maja bardzo drogie oferty oraz potem w przyszłości możesz mieć bardzo duże problemy ze spłatą takiego zobowiazania tak więc zastanów się 3 razy zanim sie na coś takiego zdecydujesz....
Poza tym polecam zajrzeć sobie jeszcze do tego tematu:
http://www.forum-kredytowe.pl/f127/szybki-kredyt-bez-zaswiadczen-tzw-kredyt-na-dowod-57568.html - jest tam opisane gdzie w bankach można starać się o szybki kredyt z dowodem. Wbrew pozorom banki również oferują takie możliwości.
Pozdrawiam.
aron34

przez merrycat » 30 sty 2017 11:41

1000 zł dostaniesz praktycznie w każdej firmie pożyczkowej. Listę sprawdzonych instytucji znajdziesz na stronie oszczednoscionline.pl/szybkie-pozyczki.
Nowy

przez panfranek » 02 lut 2017 16:29

Z tymi chwilowkami to bywa naprawde roznie. Przed wybraniem jakiejs konkretnej firmy trzeba zrobic naprawde porzadny rekonesans. Niestety powstalo w krotki czasie sporo "firm krzakow" z ktorymi moga byc tylko niepotrzebne problemy. Co do samej kwoty to raczej chodzilo Ci o 1000zloty, prawda? W takiej sytuacji to bank odpada z racji papierkowej roboty oraz faktu ze nie jestes legalnie zatrudniony. Najlepiej jakbys zapytal na forum o kredytach i tego typu rzeczach. Jesli o mnie chodzi to kierowalbym sie popularnoscia danej firmy np. Wonga ma nawet kampanie reklamowa w tv (ich strona https://www.wonga.pl/jak-dziala) co stawia ja w bardzo dobrym swietle, jest poprostu pewna bo nie zniknie z rynku jak wiekszosc jakichs dziwnych tworow. Mam nadzieje, ze podejmiesz sluszna dla siebie decyzje :)
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!