WYprzedaże. Zaczęły się

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

WYprzedaże. Zaczęły się

przez Gość » 27 gru 2015 09:31

Cześc. Orientujecie się czy są już wyprzedaże w sklepach? Bo poluję na jakieś firmowe buty i zastanawiam się czy jechać dzisiaj czy może trochę poczekać.
Gość

Re: WYprzedaże. Zaczęły się

przez Ferinka » 29 gru 2015 09:39

Od razu w niedziele się zaczęły. Moja narzeczona wyciągnęła mnie do galerii wtedy ale był to duży błąd. Co z tego ,że wiele rzeczy jest przecenionych skoro w galeriach jest bardzo wielki ścisk oraz nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie osobiście takie chodzenie w ścisku oraz przeglądanie ubrań przez kilka godzin jest męczarnią ( nie wiem co dziewczyny w tym widzą). Wolę sobie na spokojnie usiąść przy komputerze oraz przejrzeć sobie promocje w sklepach internetowych.A te potrafią być wcale nie gorsze. Na przyklad w supersklepie są duże przeceny na ciuchy, zobacz sobie sam:
http://supersklep.pl/wyprzedaz-jesiennej-kolekcji - jest tam teraz wyprzedaż jesiennej kolekcji.
Ferinka

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!