Tworzenie szkoleń elearningowych

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Tworzenie szkoleń elearningowych

przez kardamon » 02 sty 2016 18:49

Cześć. Szukam obecnie programu do stworzenia swojego szkolenia :) Może ktoś tutaj podpowie mi jak za to się zabrać? Szczerze powiedziawszy to nie mam w tym zakresie dużego doświadczenia ale może dam sobie radę.... Jakieś sugestie?
kardamon

Re: Tworzenie szkoleń elearningowych

przez Collin » 04 sty 2016 10:28

kardamon napisał(a):Cześć. Szukam obecnie programu do stworzenia swojego szkolenia :) Może ktoś tutaj podpowie mi jak za to się zabrać? Szczerze powiedziawszy to nie mam w tym zakresie dużego doświadczenia ale może dam sobie radę.... Jakieś sugestie?

Na pewno nie power point. Za jego pomocą można co najwyżej stworzyć prezentację ale jeśli zależy Ci na profesjonalnym szkoleni to proponuje zastanowić się albo nad LearnWay editorem albo nad Lectora. Oba programy dają bardzo duże możliwości. Sam korzystałem z ich pomocy oraz jestem bardzo zadowolony. Można na nich stworzyć w kilka chwil profesjonalne szkolenie ( oczywiście jeśli posiadasz dużą wiedzę o tym co w tym szkoleniu powinno się znajdować).
Na tej stronie znajdziesz więcej informacji:
http://gromar.eu/oferta/edytory-szkolen/learnway-editor/
Wszystko jest tam proste oraz intuicyjne na zasadzie przeciągnij oraz puść.
Collin

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!