Szukam dobrego odtwarzacza blu ray

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Szukam dobrego odtwarzacza blu ray

przez Gotek » 17 sty 2016 13:40

Mam zamiar kupić sobie odtwarzacz Blu-Ray i proszę Was o pomoc w wyborze. Moje wymagania to cena nie przekraczająca 600zł, szybkość i cicho pracujący napęd. Dobrze by było gdyby miał on w sobie polskie menu oraz możliwość aktualizacji oprogramowania, a do tego żeby odtwarzał także zwykłe płyty DVD choć nie jest to priorytet, VCD też niekoniecznie, ale plus gdyby potrafił i to.
Pozdrawiam.
Gotek

Re: Szukam dobrego odtwarzacza blu ray

przez garek » 20 sty 2016 06:32

W tej cenie najlepiej spisuje sie Sony. Mniej więcej za 5 stówek kupisz już całkiem porządny Blu ray. Mam ich sprzęt oraz nie mam praktycznize żadnych zarzutów co do obrazu. Można oczywiscie znaleźć tańsze ale tutaj nie o to przecież jedynie chodzi.

Zerknij sobie również na tę stronę:
www.valhalla.pl/jaki-odtwarzacz-blu-ray-kupic
Jest tutaj dobrze opisane na co zwrócic uwagę, jaki odtwarzacz warto jest sobie kupić.
garek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!