Kredyt na mieszkanie przy złym biku

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Kredyt na mieszkanie przy złym biku

przez astor33 » 24 sty 2016 09:55

Sytuacja wygląda tak : mam złą historię w bik. Żona nigdy nic nie brała więc nie ma tam nic. Te moje zaległości były zrobione przed ślubem. Spłacone. Zaległości powyżej 60 dni. Potrzebujemy jakieś 80 tysięcy na mIeszkanie ( pod jego zastaw - chyba jest taka możliwość?). Mamy wkład własny jakieś 80-90 tysięcy. Najlepiej gdyby w grę weszło Mdm. Jakieś pomysły? Bo w banku raczej nawet nie będą chcieli gadać , odrzuci mnie system? Jakieś porady gdzie taki kredyt? Zadłużenia spłacone niedawno. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Zarobki z żoną w okolicach 80 tysięcy brutto rocznie. Gdzie się udać w takiej sytuacji?
astor33

Re: Kredyt na mieszkanie przy złym biku

przez mirek20 » 25 sty 2016 09:46

Nie macie takich złych zarobków. Z drugiej strony ten zły bik jest w stanie przekreślić wszystko. Obecnie banki nie są tak chętne w udzielaniu kredytów jak na przykład kilka lat temu. Możecie miec przez to spore problemy. Najlepiej byłoby założyć temat nie tutaj ale na forum o kredytach mieszkaniowych, na przykłąd:
http://www.forum-kredytowe.pl/f125/
Są tam doradcy od takich spraw oraz mogliby Wam tam odpisać czy macie jakieś szanse na kredyt czy raczej nie macie się o co starać....
mirek20

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!