Kupno ubezpieczenia oc przez internet

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Kupno ubezpieczenia oc przez internet

przez Gość » 28 sty 2016 07:20

ubezpieczał ktoś w ten sposób swój samochód? jakie firmy polecacie? jest znaczna różnica , bo np. w PZU jako przedłużenie umowy przyszła nam kwota 1300zł a w AVIVA on line troszkę ponad 500zł . Czy warto? są jakieś "kruczki" ? co myślicie?
Gość

Re: Kupno ubezpieczenia oc przez internet

przez Allester » 28 sty 2016 11:32

Pierwsza oferta ubezpieczyciela za przedłużenie zawsze jest mniej korzystna. Ubezpieczyciel po prostu liczy na to,ze ktoś z przyzwyczajenia nie będzie chciał sprawdzać ofert nigdzie indziej oraz od razu zapłaci im. Wiem,że wiele osób tak robi a moim zdaniem jest to błąd. Zawsze warto jest samodzielnie sprawdzić sobie oferty ubezpieczycieli oraz w razie czego negocjować.
Ubezpieczam samochód jedynie przez internet z uwagi na to,że jest to wygodniejsze. Nie muszę marnować czasu na chodzenie po ubezpieczalniach. Wszystko mogę załatwić sobie na miejscu, konkretnie na tej stronie;
https://superpolisa.pl/
Jest to porównywarka ubezpieczen. Możesz sprawdzić tam sobie wszystkie oferty ubezpieczycieli.
Allester

przez tytanex » 14 gru 2016 00:38

Ja raz skorzystałem z porównywarki, a potem zadzwoniłem bezpośrednio do ubezpieczyciela. I wyszło taniej.

przez Folredernikjak » 12 paź 2017 12:43

Też polecam szukanie w Internecie, ja nie jestem za bardzo w temacie tego ubezpieczenia oc + ac (https://www.ceneo.pl/Ubezpieczenia_OC_i_AC) i wolę sobie jednak sama posprawdzać niż iść do towarzystwa gdzie mi podadzą jedną cenę… A tak można porównać sporo ofert i sobie coś wybrać.
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!