Strona 1 z 1

Kupno ubezpieczenia oc przez internet

PostNapisane: 28 sty 2016 07:20
przez Gość
ubezpieczał ktoś w ten sposób swój samochód? jakie firmy polecacie? jest znaczna różnica , bo np. w PZU jako przedłużenie umowy przyszła nam kwota 1300zł a w AVIVA on line troszkę ponad 500zł . Czy warto? są jakieś "kruczki" ? co myślicie?

Re: Kupno ubezpieczenia oc przez internet

PostNapisane: 28 sty 2016 11:32
przez Allester
Pierwsza oferta ubezpieczyciela za przedłużenie zawsze jest mniej korzystna. Ubezpieczyciel po prostu liczy na to,ze ktoś z przyzwyczajenia nie będzie chciał sprawdzać ofert nigdzie indziej oraz od razu zapłaci im. Wiem,że wiele osób tak robi a moim zdaniem jest to błąd. Zawsze warto jest samodzielnie sprawdzić sobie oferty ubezpieczycieli oraz w razie czego negocjować.
Ubezpieczam samochód jedynie przez internet z uwagi na to,że jest to wygodniejsze. Nie muszę marnować czasu na chodzenie po ubezpieczalniach. Wszystko mogę załatwić sobie na miejscu, konkretnie na tej stronie;
https://superpolisa.pl/
Jest to porównywarka ubezpieczen. Możesz sprawdzić tam sobie wszystkie oferty ubezpieczycieli.

Re: Kupno ubezpieczenia oc przez internet

PostNapisane: 14 gru 2016 00:38
przez tytanex
Ja raz skorzystałem z porównywarki, a potem zadzwoniłem bezpośrednio do ubezpieczyciela. I wyszło taniej.


_____________________________________
pożyczki na raty

Re: Kupno ubezpieczenia oc przez internet

PostNapisane: 12 paź 2017 12:43
przez Folredernikjak
Też polecam szukanie w Internecie, ja nie jestem za bardzo w temacie tego ubezpieczenia oc + ac (https://www.ceneo.pl/Ubezpieczenia_OC_i_AC) i wolę sobie jednak sama posprawdzać niż iść do towarzystwa gdzie mi podadzą jedną cenę… A tak można porównać sporo ofert i sobie coś wybrać.