W jakim banku najlepiej założyć rachunek bankowy

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

W jakim banku najlepiej założyć rachunek bankowy

przez bezelen » 19 maja 2016 09:02

Dodam, że do tej pory posiadałem rachunek bankowy w bz wbk. Ale ostatnio opublikowali na stronie internetowej nowy cennik. W związku z tym planuję przenieźć się ze swoimi finansami. Pytanie, gdzie najlepiej to uczynić, aby było taniej?
bezelen

Re: W jakim banku najlepiej założyć rachunek bankowy

przez helm39 » 19 maja 2016 12:03

bezelen napisał(a):Dodam, że do tej pory posiadałem rachunek bankowy w bz wbk. Ale ostatnio opublikowali na stronie internetowej nowy cennik. W związku z tym planuję przenieźć się ze swoimi finansami. Pytanie, gdzie najlepiej to uczynić, aby było taniej?

Naprawdę czytasz cenniki? Ja nie czytam jak większość osób no i swego dnia wchodzę sobie na mój mbank. I pobrane 5 zł za kartę. Miesiac potem wchodzę sobie na bank pocztowy i tam pobrali mi ponad 9 zł.... Przeniosłem oba konta do smart banku. Jest to obecnie najtańszy bank. Nie ma tam żadnych opłat.

Zerknij sobie na stronę:
http://www.tanie-konto.pl/
Jest tutaj kilka aktualnych rankingów kont.
helm39

przez zoe89 » 25 sie 2016 12:05

Ja ostatnio znalazłam fajną stronkę z aktualnymi promocjami banków: Konta-oszczednosciowe.blogspot.com. Okazuje sie, że wieknosc proponuje jakies pieniadze za zalozenie konta. Fajna opcja. Najlepszy teraz chyba jest mbank;)
Nowy

przez markol » 25 sie 2016 12:58

Według mnie najlepsze oferty teraz są w mBanku i w Millennium. Konta są całkowicie darmowe, a biorąc udział w promocji można zgarnąć całkiem wysokie premie. Prześwietlenie ofert znajdziecie na stronie oszczednoscionline.pl
Nowy

przez tytanex » 02 lis 2016 23:07

Polecam konto Inteligo, które jest darmowe i bardzo przyjazne do wykonywania operacji internetowych.

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!