Ciekawe przepisy

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Ciekawe przepisy

przez Jeppers » 29 sie 2016 14:03

Znacie może jakieś ciekawe kulinarne przepisy? Ostatnio doszedłem do wniosku, że czas trochę uroizmaicić dietę i przejść na jakąś konkretną dietę :) Macie jakieś pomysły od czego zacząć i z czego zrezygnować by przestać tyć?
Pozdrawiam
Nowy

Re: Ciekawe przepisy

przez tytanex » 12 lis 2016 21:32

Wolę sam eksperymentować a nie korzystać z gotowych pomysłów.

przez proKlementyna » 27 mar 2018 07:58

A czy ktoś z was pił i w ogóle przyrządzał herbatę matcha? Znalazłam o niej informacje na portalu dla kobiet w tym artykule http://www.kobiety.pl/zdrowie/matcha-wl ... ej-herbaty i pomyślałam, że może być ona fajnym urozmaiceniem. Podany jest tam sposób przygotowania, ale ciekawi mnie czy ktoś już próbował tego napoju, bo wydaje mi się on bardzo egzotyczny. Z tego co jest tam napisane ma ona sporo dobrych właściwość i może nawet wspomagać proces odchudzania.
Użytkownik

przez tessa » 22 maja 2018 14:32

Nie przepadam za tą herbatą a wracają co do ciekawych przepisów smakuje i tak przyrządzona kaszanka z grilla https://www.kamis.pl/przepisy/wieprzowina/kaszanka-z-grilla-z-jablkami , to bardzo łatwy przepis i myślę że nawet największy laik kulinarny sobie z nim poradzi
tessa

przez Czikiczka » 11 cze 2018 12:24

Najciekawszy przepis na coś słodkiego to dla wielu z nas zapewne sernik naszej mamy który od razu przypomina smak dzieciństwa. Natomiast oprócz sernika równie dobrze sprawdzają się klasyczne czekoladki Solidarność które też przecież stanowiły nie lada gratkę w czasach młodości i będą równie mocno przywodzić odległe wspomnienia
Użytkownik

przez kazimierz2oka » 21 cze 2018 11:41

Ja często korzystam z takich stron jak jadlonamia.com - polecam jeśli chodzi o wege jedzenie :)
Użytkownik

przez The One Who Knocks » 25 lip 2018 07:54

Jeśli chce ktoś zmienić nawyki żywieniowe na lepsze i przestać tyć, to powinien zastanowić się nad jakąś konkretną dietą. Spokojnie postawić można na catering dietetyczny Wygodna Dieta. To bardzo ciekawe, skuteczne i wygodne rozwiązanie. A jeśli chodzi o przepisy i różne ciekawostki kulinarne, to sporo tego jest na http://blog.wygodnadieta.pl/.

;)
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!