Jaka dobra szkoła angielskiego w Warszawie

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Jaka dobra szkoła angielskiego w Warszawie

przez Briston » 27 kwi 2017 12:47

Czy mozecie mi doradzić do jakiej szkoły angielskiego w Warszawie warto jest się zapisać? Dodam, że zależy mi w zasadzie głównie na umiejętności mówienia. Z góry dzięki za informacje.
Briston

Re: Jaka dobra szkoła angielskiego w Warszawie

przez Gość » 28 kwi 2017 05:43

Briston napisał(a):Czy mozecie mi doradzić do jakiej szkoły angielskiego w Warszawie warto jest się zapisać? Dodam, że zależy mi w zasadzie głównie na umiejętności mówienia. Z góry dzięki za informacje.

Jeśli tak to szukaj szkoły, w ktorej będziesz miał wiele zajęć z lektorami, rozmowy z native speakerami. Oraz zajęcia w niewielkich grupach. Im więcej będziesz na zajęciach mówił tym łatwiej bedzie Ci się nauczyć lepszej komunikacji. Dobrą szkołą jest Speak up:
https://speak-up.pl/

W swojej metodzie stawiają głównie właśnie na zdolnosci mówienia (aktualnie chodzę do ich szkoły). No i mega plusem jest to, że możesz tam placic w ratach a nie tak jak w innych szkołach, że będą od CIebie wymagali płatności z góry.
Gość

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!