Praca - gdzie działacie?

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Praca - gdzie działacie?

przez Kofrednimjrej » 11 paź 2017 10:33

Cześć wszystkim! Jak wygląda u was sprawa pracy? Gdzie macie okazję pracować? Opowiadajcie :)
Nowy

Re: Praca - gdzie działacie?

przez niemieska32 » 12 paź 2017 10:06

Hej :) ja otworzyłam swoją własną firmę poprzez http://ideaprestige.eu/. Zawsze chciałem pracować dla siebie i ciesze się, że dokonałam dokładnie takiego wyboru. Początki zazwyczaj są dosyć ciężkie ale jakoś mi się udało. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń i tłumaczeń po angielsku :)
Nowy

przez emulator » 26 paź 2017 09:28

Ja pracuję zdalnie w domu i sobie chwalę. Działalność nie jest moja, siedziba Firmy znajduje się w Poznaniu :)
Nowy

przez mikka » 26 paź 2017 20:47

Własna działalność, pracuję w domu; czasami w pidżamie ;)
Użytkownik

przez karnister » 25 sty 2018 09:25

Ja natomiast rozwożę pieczywo do sklepów. Z początku minusem było wstawanie o 4 rano ale po kilku miesiącach idzie się przyzwyczaić. Tym samym kończę szybciej i mam cały dzień dla siebie :)
Użytkownik

przez The One Who Knocks » 06 mar 2018 13:13

Według mnie warto pomyśleć o założeniu własnego biznesu. Ja prowadzę niewielką firmę produkcyjną, mam sporo wsparcia i sprzętu od firmy Eurotex i całkiem nieźle mi się wiedzie. Pracy trochę jest, ale pieniędzy raczej nie brakuje. ;)
Użytkownik

przez Czikiczka » 18 kwi 2018 14:51

W tym momencie zastanawiam się nad https://ccig.pl/ - mam trochę znajomych, którzy pracują w call center i polecają :)
Użytkownik

przez Magdalena » 23 sie 2019 06:05

Kofrednimjrej napisał(a):Cześć wszystkim! Jak wygląda u was sprawa pracy? Gdzie macie okazję pracować? Opowiadajcie :)

Ja w tym roku podjęłam bardzo ważny krok zawodowy i zostałam wspólnikiem niewielkiej kliniki, ale za to prężnie działającej. Będę odpowiedzialna za dobudowanie jednego skrzydła oraz oddziału. Bardzo się cieszę, bo praca z NFZ niezwykle mnie męczyła. Ciągłe odsyłanie ludzi z powodu braku miejsc. Nie miałam serca już na to wszystko. Rozglądam się również powoli za niezbędnym sprzętem medycznym https://innow.pl/kategoria-produktu/wozki-i-urzadzenia-kapielowe/urzadzenia-transportowo-kapielowe/ Z tego co widzę, praktycznie wszystko mogę zakupić w sklepie Innow. Będziemy także próbować pozyskać środki na częściowo refundowane badania.
Magdalena

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!