Rozwój w pracy

Dyskusje o wszystkim, czego nie dało się "podpiąć" pod pozostałe działy.

Re: Rozwój w pracy

przez kluster » 21 gru 2017 10:53

U mnie w firmie jest kurs językowy, mamy dwie grupy: angielski i hiszpański. Czasem są jakieś konferencje, ale ostatnia, na której byłam, raczej średnio mi się podobała. Dlatego sama szukam w internecie wartościowych artykułów. Mam przeznaczone codziennie pół godziny w domu na to. Polecam! Tylko zwracajcie uwagę na jakość, ja wolę ze sprawdzonych stron artykuły, np. Erif i teksty takie jak ten https://erif.pl/baza-wiedzy/zatory-plat ... biorstwie/
Nowy

Re: Rozwój w pracy

przez proKlementyna » 23 sty 2018 13:06

Dużo pracodawców liczy na to, że pracownicy sami będą szukać sobie szkoleń i jeszcze sami je opłacać. Niestety taka jest prawda, może nie we wszystkich przypadkach, ale w większość. Często nawet jest tak, ze potem pracodawcy nie pozwalają wykorzystać zdobytej wiedzy w normalnej pracy. Niestety najczęstsze takie sytuacje są w pracy w kulturze. Sprowadza się to do tego, że pracownicy szkolą się właściwe dla własnej satysfakcji.
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!